برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیرضا حقیقی: دایی حواسش به همه چیز هست و قطعاً به من فکر می کند

یکشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۷ — گل

یاد گرفته‌ام باید به کارم احترام بگذارم تا کارم هم به من احترام بگذارد. یک چیزهایی دست خود آدم است؛ تمرین کردن و حرفه‌ای زندگی کردن؛من سعی می‌کنم این دو را به نحو احسن انجام بدهم

بی‌شک هیچ کس فکر نمی‌کرد دروازه‌بان روبین کازان پس از ترک این تیم به ایران بیاید و نیمکت‌نشین شود. گلری که سال‌ها در پرسپولیس بوده و علاوه بر تجربه و حضور در این تیم بزرگ یک پای ثابت اردوهای تیم ملی هم هست. اگرچه علیرضا حقیقی بازیکن حرفه‌ای است و هیچ وقت به نیمکت‌نشینی‌اش اعتراض نمی‌کند و حرفه‌ای رفتار می‌کند اما واقعیت این است که او در تیم محبوبش نیمکت‌نشین نیلسون است. با علیرضا حقیقی گلر ملی‌پوش پرسپولیس که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو دارد صحبت کردیم. مصاحبه سایت گل با علیرضا حقیقی را بخوانید.
از شرایط پرسپولیس پس از برد مقابل فجر بگو؟
شرایط تیم خیلی خوب است ما یک باخت مقابل سپاهان آوردیم که همه گفتند که حقمان نبود ولی جدای از اینکه حقمان بود یا نبود. بعد از آن بازی در مقابل فجر توانستیم با انجام یک بازی خوب آن نتیجه را جبران کنیم و بتوانیم خودمان را در کورس قهرمانی حفظ کنیم. من فکر می‌کنم ما می‌توانیم امسال در لیگ به اهداف بزر گی برسیم.
با توجه به اینکه نیمکت‌نشین هستی شرایط خودت در پرسپولیس چطور است؟
خدا را شکر از لحاظ بدنی و تمرینی شرایط عالی دارم، هیچ وقت کم نمی‌گذارم چرا که یاد گرفته‌ام باید به کارم احترام بگذارم تا کارم هم به من احترام بگذارد. یک چیزهایی دست خود آدم است؛ تمرین کردن و حرفه‌ای زندگی کردن؛ من سعی می‌کنم این دو را به نحو احسن انجام بدهم. من نمی‌توانم بغل نیلسون بایستم و بگویم دوتایی درون دروازه بیاستیم یا نمی‌توانم به دایی بگویم باید به من بازی بدهی. مهمترین چیز نتیجه گرفتن پرسپولیس است. زمان بازی کردن من هم فرا می‌رسد و من باید صبر کنم و خوب تمرین کنم تا در آن لحظه خودم را نشان بدهم چرا که خیلی چیزها برای گفتن دارم.من یاد گرفته ام که بجنگم و حقم را بگیرم و قطعاً توبت من هم می شود.
یعنی این روزهای سخت را به راحتی تحمل می‌کنی؟
من از کاسیاس بزرگتر نیستم او هم روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد و مثل من بازی نمی‌کند من هم مثل او صبر می‌کنم چرا که قطعا نوبت من هم می‌شود، آقای دایی حواسش به همه چیز هست و قطعا به من فکر می‌کند، من همیشه باید آماده باشم تا جواب اعتماد او را بدهم.
فکر نمی‌کنی با این شرایط موقعیت‌ات در تیم ملی متزلزل شود؟
کسی از طرز تفکر کی‌روش خبر ندارد. من هنوز هم امیدوارم که در دروازه تیم ملی بایستم همه چیز دست خداست و تا لحظه آخر امیدوارم. من امیدم را از دست نمی‌دهم و در یک فرصت همه چیز را نشان می‌دهم.
روابطت با نیلسون در تمرین چطور است؟
هیچ مشکلی با هم نداریم با یکدیگر هم اتاقی هستیم و روابطمان هم خوب است و در کنار هم تمرین می‌کنیم.
بیشتر با او در تمرینات نزدیک هستی یا امیر عابدزاده؟
با هر دوی آنها خوب تمرین می‌کنم، امیر را از قبل‌تر می‌شناختم با نیلسون هم دو، سه ماه است که آشنا شده‌ام. ما همگی خیلی حرفه‌ای کنار هم تمرین می‌کنیم.
دلت برای عابدزاده تنگ نشده است؟
مگر می‌شود کسی دلش برای احمدآقا تنگ نشود من شاگردی ایشان را کردم و این جزو افتخاراتم هست. امیدوارم زودتر به ایران برگردد و ایشان را ببینم.
فکر می‌کنی پرسپولیس امسال به کجا می‌رسد، سقف این تیم کجاست؟
من فکر می‌کنم اگر یک مقدار به خودمان بجنبیم و مقداری هم شانس داشته باشیم هر دو تا جام را در لیگ و حذفی بگیریم. ما باید فعل خواستن را صرف کنیم و مطمئن هستم که به موفقیت می‌رسیم. با وجود علی دایی که خودش همیشه تشنه پیروزی است ما هم باید بجنگیم تا به هدفمان برسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391