برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمایت یک‌هزار نفری تماشاگران ایرانی از تیم ملی نوجوانان مقابل آرژانتین

شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۳ — ایسنا

حدود یک هزار نفر از هموطنان ایرانی با حضور در ورزشگاه راشد دوبی به تشویق بی امان خود از تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در مقابل آرژانتین پرداختند.

نزدیک به یک هزار نفر از هموطنان ایرانی برای تشویق تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران به ورزشگاه راشد دوبی آمدند و به تشویق بی امان ملی پوشان نوجوان ایران پرداختند. آنها به همراه خود پرچم بزرگ ایران را وارد ورزشگاه کردند و در هنگام پخش سرود مقدس ایران آن را به اهتزاز درآوردند.

تماشاگران ایرانی در ضلع شرقی ورزشگاه حضور دارند و به طور کلی این بخش از ورزشگاه در اختیار آنهاست. بلیت‌های تماشاگران ایرانی به صورت رایگان در اختیار آنان قرار گرفته است. ورزشگاه راشد دوبی گنجایش شش هزار نفر را دارد و در مجموع یکهزار و سیصد نفر در ورزشگاه حضور دارند.

معدود طرفداران تیم ملی آرژانتین که در میان آنها تعدادی عرب با لباس آرژانتین حضور دارند در قسمتی از ضلع شرقی استادیم حضور دارند.

از طرف فدراسیون فوتبال مهدی محمد نبی نیز در کنار تیم ملی ایران حضور دارد.

همچنین اعضای کادر فنی کانادا به همراه تعدادی از بازیکنان این تیم در ورزشگاه حضور دارند تا از نزدیک بازی را مورد ارزیابی قرار دهند. کانادا و اتریش از دیگر تیم‌های حاضر در این گروه هستند که در نخستین دیدار خود به تساوی دو بر دو رسیدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391