برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سپهر حیدری: در حافظیه فقط موقعیت برای مصدوم شدن بسیار مساعد بود

شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۱ — باشگاه خبرنگاران

سپهر حیدری بازیکن ذوب آهن گفت : ما میدانستیم که زمین برای بازی مناسب نیست ولی پیش بینی این را نمیکردیم که قرار است در شن زار بازی کنیم!

سپهر حیدری

سپهر حیدری گفت: این عامل باعث شد که دو تیم منتظر موقعیت شوند تا موقعیت سازی شانس آوردیم که سالم از زمین بیرون آمدیم چون در حافظیه فقط موقعیت برای مصدوم شدن بسیار مساعد بود.

سپهر حیدری در خصوص بازی خود با فجر سپاسی کفت : بازی دیروز بازی خوبی بود و لی حقیقت این جا بود که دو تیم نمیتوانستند موقعیت زیادی خلق کنند و این که سالم بازی را خاتمه دادیم باید خدا را شکر کنیم . چون با آن وضع زمین حافظیه فقط موقعیت برای مصدوم شدن بسیار مساعد بود.

حیدری در ادامه افزود : همان طور که خود فجری‌ها هم از نامناسب بودن زمین مطلع بودند و این نکته را نیز اعلام کرده بودند اما باز هم بازی در زمین حافظیه انجام شد ، در آن زمین نمیشد کاری کرد و ما مجبور بودیم که توپ را در هوا نگه داریم در صورتی که تیم ذوب آهن به پاس کاری های منظم و دقیق خود متکی است و به همین نوع بازی هم مشهور است.

وی در ادامه افزود : ما میدانستیم که زمین برای بازی مناسب نیست ولی پیش بینی این را نمیکردیم که قرار است در شنزار بازی کنیم ، متاسفانه وقتی وارد زمین شدیم دیدیم که علاوه بر خرابی زمین آنجا را تبدیل به شنزار هم کرده اند ، ما در بازی مجبور بودیم که از سرعت خود بکاهیم تا سر نخوریم و باید همه تمرکز خود را متوجه مصدوم نشدن در زمین میکردیم و این عامل سدی بزرگ برای بازی دو تیم فرااهم کرد و این عامل باعث شد که دو تیم منتظر موقعیت شوند تا موقعیت سازی و خدا را شکر شانس آوردیم که سالم از زمین بیرون آمدیم.

حیدری در خصوص بازی های آینده تیمش گفت : تیم ذوب آهن نشان داده که در بازی های بیرون از خانه عملکرد بدی از خود نشان نمیدهد من فکر میکنم که بازی های خوبی را در تهران خواهیم داشت و این استراحت چند روزه در تمرین‌ها به بیشتر آماده شدن بچه‌ها کمک زیادی میکند.

حیدری در مورد تیم صبای قم گفت : صبا همیشه تیم خوب و محکمی بوده است و به نظر من این تیم دارای دو نقطه قوت بزرگ است که این تیم بر روی آنها استوار است اولی مایلی و دوم عنایتی که او دوست خوب من است و با نحوه کار او تا حدودی آشنا هستم بنابر این بازی سختی با صبا قم در پیش داریم و همه تلاش خود را میکنیم که به نتیجه در خور نام ذوب آهن برسیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391