برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ایرانمنش: شایعه برکناری مظلومی را تکذیب می‌کنم

سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۷ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه مس کرمان شایعه برکناری مظلومی از سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه را تکذیب کرد.

اکبر ایرانمنش

علی‌اکبر ایرانمنش درباره اظهارات بیژن طاهری عنوان کرد: شاید چنین باشد که آقای طاهری گفته و "آه" او است که پشت سر مس است. البته من اطلاع دقیقی از برخوردی که با او شد نداشته و به "آه" هم اعتقادی ندارم.

وی افزود: آقای مظلومی در صحبتی که با من داشت‌ گفت مشکلاتی که در گذشته برای باشگاه مس به وجود آمد، باعث دلخوری برخی‌ها شده و این مسائل "آه" پشت سر تیم داشته است. من هم به آقای مظلومی گفتم که به این مسائل اعتقادی ندارم و از ایشان خواستم با قدرت به کار خود ادامه دهد. به هر حال شاید در حق کسی کم لطفی شده باشد و او "آه" بکشد اما در این میان کسی مورد ظلم واقع نشده است.

مدیرعامل باشگاه مس درباره اینکه طاهری و تقوی از این باشگاه دلخور هستند، تصریح کرد: از لحاظ مسائل اخلاقی حاضریم که دلخوری آنها را برطرف کنیم. بنده در خدمت آنها هستم و با آقایان طاهری و تقوی تماس می‌گیرم تا از طرف باشگاه مس عذرخواهی کنم. زمانی که به باشگاه مس آمدم اتفاقات اول فصل را پیگیری کردم و با افراد مختلف جلسه گذاشتم تا برخوردی که با طاهری و تقوی شده بود را از آنها پیگیری کنم. در پیگیری‌ها متوجه شدم که تنها درگیری لفظی بوده و کتک‌کاری انجام نشده است. شاید آقایان این موضوع را کمی بزرگ کرده‌اند.

ایرانمنش با اشاره به صحبت‌های تقوی مبنی بر اینکه مس بد بسته نشده است، افزود: درست است که تیم خوب بازی می‌کند اما هر شخصی متوجه این می‌شود که مس از لحاظ بازیکن مشکل دارد. چه کسی قبول می‌کند بازیکن خوب لیگ برتری از تیم برود و بازیکنان لیگ یکی جایگزین آن شوند؟ من به شخصه اگر بخواهم بازیکنی جذب کنم از مربیان نامه تایید می‌گیرم و بعد مذاکره می‌کنم تا اگر در آینده سرمربی تیم گفت که بازیکنانش خوب نیستند نامه تایید را به او نشان دهم و بگویم که خودت این بازیکن را تایید کردی.

وی اضافه کرد: حالا آقایان از تیم رفته‌اند و برخی اظهارات را هم می‌کنند اما باید بگویم که مس در ۲-۳ پست ضعف عمده دارد و باید تقویت شود. این ضعف‌ها ابتدای فصل در نظر گرفته نشد و اینکه می‌گویند تیم بد بسته نشده، درست نیست. شما یک ماشین را در نظر بگیرید که همه چیز دارد اما باتری ندارد نمی‌توان گفت که این ماشین هیچ ایرادی ندارد. تیم مس هم ایراداتی دارد که به بدبسته شدن آن مربوط است.

مدیرعامل باشگاه مس با بیان اینکه بحث سر این نیست که تیم خوب بازی می‌کند یا بد، اظهار داشت: معلوم است که مشکل مس کجا است و این حرف‌هایی که زده می‌شود شاید برای مردم عادی قابل قبول باشد اما از لحاظ فنی به هیچ وجه درست نیست که بگویند چون تیم خوب بازی می‌کند هیچ ایرادی ندارد. اگر ایراد نداشت اینقدر گل نمی خورد و متحمل شکست نمی‌شد.

ایرانمنش با اشاره به اینکه تیم مس تقویت خواهد شد، گفت: آقای مظلومی لیست داده‌اند اما تا وقتی معلوم نیست این بازیکنان را به ما بدهند یا نه باشگاه نمی‌تواند کاری بکند. ما نمی‌دانیم این بازیکنان آزاد می‌شوند یا در لیست فروش قرار می‌گیرند. تا زمانی که چیزی مشخص نشده ما نمی‌توانیم بازیکنی جذب کنیم. البته باید مذاکره کنیم و ببینیم که وضعیت بازیکنان چگونه است اما هنوز صحبتی نکرده‌ایم.

وی خاطر نشان کرد: یکی از بازیکنانی که می‌خواهیم آرش برهانی است و اگر او تمایل داشت که به کرمان بیاید حاضریم مذاکره کرده و برای جذب این بازیکن رسما از باشگاه استقلال درخواست کنیم.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان در خصوص شایعه برکناری مظلومی خاطرنشان کرد: ما فعلاً با مظلومی هیچ کاری نداریم و شایعه برکناری او را تکذیب می‌کنم. تا وقتی که ابزار مظلومی را فراهم نکنیم نمی‌توانیم از او انتظار داشته باشیم. هر وقت ابزار را فراهم کردیم و ایراداتی که او می‌گوید برطرف شد آن وقت باید انتظار نتیجه‌گیری داشته باشیم.

مدیرعامل مس تصریح کرد: ما آمده‌ایم که تیم مس را در لیگ برتر نگه داریم و همه تلاش‌مان را هم خواهیم کرد. حالا اگر خواست خدا نباشد مسئله چیز دیگری است اما اگر قرار باشد مس به لیگ یک برود، دلیلی برای آمدن ما وجود نداشت. ما آمده‌ایم که تمام تلاش‌مان را برای لیگ برتری ماندن مس انجام دهیم.

ایرانمنش همچنین درباره اتفاقات غیرفوتبالی و بحث تبانی گفت: اگر چنین چیزهایی باشد باید فاتحه این فوتبال را خواند. فدراسیون فوتبال باید بحث‌های خارج از فوتبال و تبانی را بررسی کند و اگر چیزی بود آنها را ریشه‌کن کند. آنهایی که بالا نشسته‌اند باید به این موضوعات رسیدگی کنند، چون سرمایه‌های زیادی در فوتبال وجود دارد و جوانان می‌خواهند با فوتبال به آرزوهای‌شان برسند. اگر تبانی در فوتبال ما باشد ما به جوانان‌مان آموزش‌های غلط می‌دهیم و آنها منحرف خواهند شد. من می‌خواهم که این موضوعات مخرب از میان برداشته شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391