برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری زاده: حکم صادره نوشدارویی پس از مرگ سهراب است

چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۰ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم هرمزگان درباره اتفاقات رخ داده در بازی این تیم مقابل راه آهن سورینت در فصل گذشته گفت: قضاوت بازی برگشت ما مقابل راه آهن که قهرمانی هم داور آن مسابقه بود مشکوک بود.

حسین جباری زاده

حسن جباری زاده مدیرعامل تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان افزود: عسگری بازیکن ما که اتفاقا بچه مشهد است حین بازی برگشت ما مقابل راه آهن لبش پاره شد و قهرمانی داور بازی به خاطر خونی شدن پیراهنش به وی اجازه بازی نمی داد.

جباری زاده در ادامه اظهار داشت: این مسئله ۱۰ دقیقه طول کشید و در این مدت ما سه گل از حریفمان خوردیم.

وی عنوان کرد: به هر حال ما بعد از بازی هم بیان کردیم که اتفاقات این بازی شک برانگیز است اما کسی جواب ما را نداد به هر حال اگر ما نتیجه آن بازی را واگذار نمی کردیم شاید در لیگ برتر می ماندیم.

وی بیان کرد: حکمی که هم اکنون به خاطر بازی فصل گذشته صادر شده نوش دارویی پس از مرگ سهراب است بر این اساس ۸ میلیارد هزینه ما در لیگ برتر بر باد رفت و دل میلیون‌ها هوادار تیم شکسته شد.

جباری زاده بیان کرد: در بازی تیم ما مقابل فجر شهید سپاسی در فینال پلی آف ما چهار گل در خانه مان خوردیم به نظرم نتیجه آن بازی مشکوک بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حرف و حدیث در فوتبال آنقدر زیاد شده که تیمها از هدف اصلی شان دور شدند.
مسئولان فوتبال هم باید برخوردهای قاطع با خاطیان داشته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391