برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلالی: زنگ زدند که جلالی با ما اعلان جنگ کرده, اخراجش کنید!

چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۰ — گل

علنا به باشگاه فولاد زنگ زدند و گفتند که «جلالی با حرف‌هایش به ما اعلام جنگ کرده است، یا او را برکنار کنید یا از این پس ما علیه شما هستیم

مجید جلالی سرمربی تراکتورسازی همانند برنامه ی دو سال پیش ۹۰ معتقد است فساد در فوتبال بسیار زیاد است و همگان هم عاملینش را می شناسند اما کسی توانایی برخورد با انها را ندارد.
جلالی که معتقد است همین افراد مسبب اخراج او از فولاد شده اند گفت: باید نهادهای بالاتر از فوتبال به ماجرا ورود کنند چون فساد خیلی زیاد است. همان وقت که آن حرف‌ها را در «۹۰» مطرح کردم مسائلی ایجاد شد و علنا به باشگاه فولاد زنگ زدند و گفتند که «جلالی با حرف‌هایش به ما اعلام جنگ کرده است، یا او را برکنار کنید یا از این پس ما علیه شما هستیم!» آنها همه کار کردند که به کارم لطمه بزنند اما من باز هم حرفم را زدم.

جلالی همچنین گفت: حرف‌های ما که ساکت هستیم و رنگی نیستیم شنیده نمی‌شود اما اگر آدم‌های رنگی حرف بزنند همه حساس می شوند، می‌دانم آنها چه کسانی بودند که به فولاد زنگ زدند، چون سال‌هاست که به کارم لطمه می‌زنند. همه می‌دانند که آنها چه کسانی هستند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه گفت: بارها با نهادهای فوتبالی جلسه داشتم و حرف‌هایم را زدم اما باز هم می‌گویم که برخورد با فساد از توانایی نهادهای فوتبال خارج است چون دامنه و ریشه این شبکه در خیلی جاها و حتی در نهادهای فوتبالی هست.

جلالی اضافه کرد: اگر بخواهیم که فضای فوتبالمان درست شود باید از اینجا شروع کنیم. تا وقتی فساد هست، فوتبال ما پیشرفت نمی‌کند. به من فیلم بازی یک بازیکن را نشان می‌دهند که در آن به نظر می‌رسد «پله» است اما وقتی از او تست می‌گیرم، می‌بینیم که حتی جوان‌های تیم خودم از او بهتر هستند. متاسفانه دلال‌ها به راحتی این کار را می‌کنند و شما تصور کنید که باشگاه‌ها به این صورت چقدر ضرر کرده‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391