برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله جلالی به فولادی‌ها : آنها از بازی تراکتور می ترسند

یکشنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۳ — گل

سرمربی تراکتورسازی تبریز به مصاحبه دو مربی فولاد و خبر لیست مازاد واکنش تندی نشان داد و از هواداران خواست پشت تیم شان بایستند

در حالیکه تراکتور در شروع مجدد لیگ به دیدار فولاد خواهد رفت تا به در جدول برسد ، جلالی با این مصاحبه خیلی محکم از تیمش دفاع می‌کند .

آنها از بازی تراکتور نگرانند
مجید جلالی در خصوص مصاحبه اخیر کورش بختیاری زاده به آناج گفت: من صحبتی در خصوص گفته های ایشان ندارم، تیم آقای بختیاری زاده به ما رسیده است و ظاهرا نگرانی شدیدی دارند که با این صحبت‌ها و مصاحبه‌ها قصد دارند نگرانی خودشان را کمتر کنند. تمام مدتی که در فولاد کار کردم هیچ مشکلی با فولاد نداشتم و برای همین هیچ صحبتی نمی خواهم در این خصوص انجام دهم.

به کارم در فولاد افتخار می کنم
به نظر من نتایج فوتبال آنقد ارزش ندارد که آدم دست به چنین کار هایی بزند و بهتر است تمرکز ما به بازی باشد چون این بازی اهمیت زیادی برای ما دارد.من دوستان زیادی در فوتبال دارم و نمی خواهم همین فوتبال، دوستانم را از من بگیرد و در فولاد هم کارهایی که کردم نتایجی ماندگار و تأثیر گذار داشته اند و به این موضوع افتخار می کنم.

این یک دروغ شیطانی است
وی در مورد ناراحتی هواداران از جدایی مهدی کریمیان، محمد ابراهیمی و مهدی کیانی گفت: هواداران باید باهوش باشند چطور ممکن است یک مربی بازیکنان خوب و تأثیر گذار خود را در لیست مازاد قرار دهد. هواداران بدانند ما در مورد تهاجم هستیم، می خواهند ما را اذیت کنند و تیم تراکتورسازی را تخریب کنند. هواداران نباید چنین شایعاتی را باور بکنند. این حرف های دروغ و شیطانی را نباید باور کنند.

مارکو مازاد است و سنگالی به در نمی خورد
جلالی در مورد بازیکن سنگالی و آخرین وضعیت مارکو گفت: آن بازیکن اصلا خوب نبود و از لحاظ فنی پایین بود. مارکو در تمرینات عملکرد ضعیفی داشت و به دلیل پایین بودن بار فنی این بازیکن، دیپورت می شود.

بازیکنان ممنوع المصاحبه شدند

عضو کادر فنی تراکتورسازی در مورد ممنوع المصاحبه شدن بازیکنان تراکتورسازی گفت: ما در آستانه حساس ترین و سرنوشت ساز ترین بازی لیگ هستیم. شما ببینید انواع اقسام حاشیه‌ها را شروع کرده اند پس بهترین کار همینی بود که انجام دادیم.

تمرینات خوبی را پشت سر میگذاریم
وی در پایان با ابراز عملکرد خوب بازیکنان در تمرینات اضافه کرد: عملکرد بازیکنان در تمرینات بسیار خوب شده است و در درون تیم مشکلی نداریم، مرتب سعی می کنم بازیکنان را برای بازی متمرکز کنم ولی هر روز موضوعی پیش می آورند که تمرکز و اتحاد بازیکنان را بهم بزنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391