برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استنباط از جریمه ۴۰۰ میلیونی مهدی کریمیان : مقصر درگیری خود او بوده است

سه‌شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۶ — گل

اگر مبنای ما تنها استناد به جریمه سنگینی با شد که باشگاه در نظر گرفته می توان استناد کرد که حتما در متن این درگیری کریمیان نقش اول ماجرا بوده

دردسرهای مهدی کریمیان بعد از به کما رفتن وی تمامی ندارد، این بازیکن سرشناس تراکتور چند وقت پیش خبر به کما رفتن اش همه را شوکه کرد و خبرهای ضد و نقیضی در مورد نحوه تصادف وی در رسانه‌ها منتشر شد، ابتدا اینگونه مطرح شد که وی با درخت تصادف کرده و در روزهای بعد این خبر با مطرح شدن اینکه تصادف در حالت عادی صورت نگرفته و کریمیان دچار یک درگیری خیابانی شده همه را شوکه کرد.

امروز بعد از فروکش کردن تبعات آن جریان خبر جریمه ۴۰۰ میلیون وی از طرف باشگاه تراکتور سوالات زیادی را در ذهن تداعی می کند، ابتد اینکه این جریمه سنگین چرا و چگونه برای یک درگیری خیابانی که هنوز علت درگیری هم مشخص نشده در نظر گرفته شده است؟ سوالی دیگری که مطرح است این است که آیا برای وی از طرف کمیته انضباطی این جریمه سنگین در نظر گرفته شده است مقصر بودن وی در این درگیری محرز شده یا نه.

اگر مبنای ما تنها استناد به جریمه سنگینی با شد که باشگاه در نظر گرفته می توان استناد کرد که حتما در متن این درگیری کریمیان نقش اول ماجرا بوده که باشگاه را مجاب کرده تا این بازیکن را جریمه کند، در سوی دیگر این موضوع مطرح است که اگر وی مقصر بوده چرا نهادهای نظارتی در این مورد تحقیق و تفحص درستی را به مردم ارائه نمی کنند.

داستان مهدی کریمیان هر چه باشد هنوز بر کسی ابعاد درگیری وی روشن نشده است تا افکار عمومی از بابت این موضوع به محکمه بنشیندد، در سوی دیگر سوالی که مطرح است و در اذهان باقی است این موضوع است که در حکم صادره از طرف باشگاه تراکتور آمده است که این جریمه تنها برای دو جلسه بازی نکردن وی و عدم حضور در ۵ جلسه تمرینی شامل حال کریمیان شده و این در حالی است که این سوال پیش می آید که بپرسیم مگر قرارداد مهدی کریمیان با تیم تراکتور چقدر بوده است که برای تنها دو جلسه بازی نکردن وی و ۵ جلسه تمرینی این جریمه شامل وی شده است.

بهتر است مسئولان باشگاه تراکتور به این موضوع پاسخ دهند پشت پرده این جریمه سنگین برای مهدی کریمیان چه بوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391