برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان مانع شکایت قهرمانی علیه دایی در دادسرای انقلاب

سه‌شنبه، ۹ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۴ — گل

کفاشیان هم از طریق این فرد به قهرمانی پیغام می دهد که فعلا چنین اقدامی نکند و بهترین راه، سکوت است تا پیگیری های بیشتری صورت گیرد

در روزهای گذشته مطالبی در رسانه‌ها منتشر شده مبنی بر اینکه قهرمانی از طریق مولایی، بدنساز مشهدی پرسپولیس به دایی شماره حساب یا شماره کارت داده است. در این بین علی دایی در برنامه دیشب نود هم حرف هایی زد که نشان از داشتن برخی اطلاعات و اسناد و مدارک درخصوص تخلفات محسن قهرمانی داشت. اینکه قهرمانی چندی پیش از او درخواستی داشته و دایی پاسخ منفی داده و نتیجه اش شده بازی پرسپولیس و سپاهان.
به نقل از شبکه ایران، در مواجهه با این موارد در روزهای گذشته محسن قهرمانی تنها در برنامه هفته گذشته نود روی خط آمد و سعی کرد از خود دفاع کند. اما این داور از آن روز به بعد سکوت کرده و به نظر می رسد در انتظار پیگیری مسوولان ذی ربط و بررسی اسناد و مدارکی است که دایی بارها از داشتن آنها صحبت کرده است.
البته تمام ماجرا این نیست و قهرمانی در روزهای گذشته بارها در ساختمان دادسرای انقلاب مشهد رویت شده است. این داور مورد اتهام قرار گرفته در مراجعات خود به این دادسرا با یکی از افراد صاحب نفوذ و شناخته شده به نام «الف. الف» دیدار کرده و گویا مشورت هایی با این فرد داشته است.
نکته حائز اهمیت اینکه علی کفاشیان و دیگر مسوولان فدراسیون فوتبال چند روز پیش سفری به مشهد داشتند و «الف. الف» که فردی شناخته شده برای ورزشی‌ها است، جلسه ای با رییس فدراسیون فوتبال داشته و به او می گوید که قهرمانی قصد تشکیل پرونده قضایی و شکایت از دایی به دادسرا را دارد. کفاشیان هم از طریق این فرد به قهرمانی پیغام می دهد که فعلا چنین اقدامی نکند و بهترین راه، سکوت است تا پیگیری های بیشتری صورت گیرد. جالب اینکه کفاشیان در این دیدار به فرد مورد اشاره گفته بعید می داند قهرمانی تخلفی کرده باشد و این داور تنها دو ایراد بزرگ دارد که لجبازی و رفیق بازی اوست!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391