برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: فوتبال حمایت می‌خواهد

شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۱ — ایسنا

علی کفاشیان ، رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید رفتار با اسپانسر جدید تیم ملی باید به گونه‌ای باشد که این اسپانسر در آینده از حمایت تیم‌های ملی پشیمان نشود.

علی کفاشیان

علی کفاشیان، در مراسم رونمایی از اسپانسر جدید تیم‌های ملی گفت: امروز فدراسیون فوتبال در آستانه کار جدیدی است. سال‌های سال این خرده را از فدراسیون فوتبال می‌گرفتند که چرا نمی‌تواند اسپانسری را برای تیم ملی پیدا کنند. البته در سالیان درازی که پشت سر گذاشته‌ایم، برخی از اسپانسرها پا پیش گذا شتند، اما به دلیل این که شان فوتبال بالاتر از پیشنهادهای مطرح شده بود، نمی‌توانستیم آنهار ا بپذیریم.

وی افزود: اکنون فوتبال ایران جزو بهترین‌های آسیا است و در تمامی رشته‌ها حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. ما در فوتبال ، فوتسال ، فوتبال ساحلی و در هر دو بخش آقایان و بانوان جزو بهترین‌ها هستیم و پس از ما ژاپن، کره جنوبی و استرالیا قرار دارند. اما حفظ این تیم‌ها از عهده فدراسیون به تنهایی خارج است. امروز خوشبختانه شرکت ائل خودروسازی ارس ک فعالیت‌های بزرگی دارد پیشقدم شده تا از تیم‌های ملی حمایت کنند.

وی ادامه داد: من از کادر فنی و تیم‌های ملی، اعضای هیات رییسه می‌خواهم به گونه‌ای رفتار کنند که این اسپانسر از هزینه‌هایش منفعت ببرد ک هدر آینده اسپانسری تیم ملی نقطه مبهمی برای فعالان اقتصادی دیگر نباشد. ما مطمئنا قول می‌دهیم که از این حامی حمایت کنیم.

وی با بیان این که مردم انتظارات زیادی از فوتبال دارند، گفت: فوتبال نیاز به حمایت دارد. از رسانه‌ها هم می‌خواهم که حمایت‌های اسپانسرها را به خوبی منعکس کنند،‌ چرا که آنها نباید از حضورشان در فوتبال پشیمان شوند. امسال سال حساسی برای فوتبال است و معرفی اسپانسر جدید شروعی جدید برای اینده ای روشن است.

پیش از صحبت‌های کفاشیان، خانم جاودانی، مدیرعامل آئل خودروسازی ارس با اشاره به فعالیت‌های اقتصادی این شرکت گفت: موسسه و مدیران این شرکت معتقدند که حمایت از فوتبال یا هر یک از رشته‌های ورزشی نه یک هزینه ، بلکه یک معامله سود مند است. شرکت ما معتقد است که ملت ایران لایق بهترین‌هاست و ما خوشحالیم که اسپانسری تیم‌های ملی ایران را برعهده داریم. تیم‌هایی که با حضورشان در جام جهانی افتخار آفرین هستند.

مدیرعامل شرکت آئل خودروسازی ارس در معرفی شرکت خود اعلام کرد که نقش بزرگی در مقابل با تحریم های اعمال شده علیه ایران در بحث خودروهای سنگین داشته و با همکاری با شرکت‌های بزرگی نظیر جنرال موتورز آمریکا ، نمایندگی خودرو سازی بزرگ دنیا به ویژه آمریکایی‌ها را بر عهده دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391