برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: تغییرنام خلیج فارس به خلیج" ع م ا ن" در سایت فیفا را پیگیری می کنیم

شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۰ — باشگاه خبرنگاران

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: ماموضوع نامگذاری مجعول خلیج فارس را پیگیری خواهیم کرد و البته فیفا در این مورد مرجع نیست و خلیج فارس همیشه فارس است و اسناد آن موجود است.

علی کفاشیان

کفاشیان گفت: یک شرکت وارد کننده خودرو اسپانسر تیم ملی شده است که قرار داد ما ۱۵ میلیارد تومان می باشد و نوع حمایت این شرکت تا پایان جام جهانی خواهد بود، سعی کردیم در تمام شرایط حساس در کنار تیم باشیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص لیگ خلیج فارس گفت: کشورهای عربی باز هم حاشیه سازی و جو سازی کردن و همچنین به لیگ نفوذ کردند و نام خلیج فارس را به لیگ خلیج عمان تغییر دادند.

وی در این خصوص ادامه داد: ما کارگروهی تشکیل دادیم که در زمینه تخلفات فعالیت کنند، از سمت وزارت امور خارجه نامه ای به فیفا زده ایم و مسلماً لیگ خلیج همیشه فارس است و نمی توانند نام لیگ و تاریخ آن را عوض کنند، ما موضوع لیگ خلیج را پیگیری خواهیم کرد.

کفاشیان در خصوص برنامه های تیم ملی گفت: اردوی تدارکاتی تیم از فردا شروع خواهد شد و کادر فنی بازیکنان دعوت شده را زیر نظر دارند و بازی دیدار تدارکاتی با تایلند آغاز می شود.

وی در خصوص این که کی روش از دیگر تیم‌ها بازیکنی دعوت نکرده گفت: این تصمیم به نظر سرمربی بستگی دارد و شاید در مراحل بعدی این بازیکنانی که دعوت نشده اند را دعوت کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391