برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کی‌روش:من سعی می‌کنم کم‌تر قول بدهم و بیشتر دستاورد داشته باشم

جمعه، ۱۹ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۰ — فارس

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: عده‌ای هستند که بیشتر قول می‌دهند و دستاورد کم‌تری دارند، اما من به این نتیجه رسیده‌ام که کم‌تر قول بدهم و بیشتر دستاورد داشته باشم.

کارلوس کی‌روش

کارلوس کی‌روش در ابتدای تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران در مورد شرایط اردو گفت: من از همه خبرنگاران تشکر می کنم و اینجا هستم که پاسخگوی همه سوالات باشم. همانطور که شما می دانید این اولین اردوی ما بعد از پیروزی مقابل کره جنوبی است و هدف ما برد مقابل تایلند است تا به جام ملت‌ها صعود کنیم. فرصت خوبی دست داد تا بازیکنان را دور هم جمع کنیم و چند بازیکن جدید به تیم ملی دعوت کنیم و آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم.ما می خواهیم برای دیدار با تایلند آماده شویم و البته باید به دور تر هم نگاه کنیم چون برای جام جهانی هم باید آماده شویم.

وی در مورد نحوه انتخاب بازیکنان به تیم ملی و رویکرد خود که باعث ایجاد ذهنتی شده، افزود: معیارها همان معیارهایی است که در ابتدای حضورم در ایران در نظر گرفته بودم همکارانم تک تک بازی‌ها را مورد بررسی قرار می دهند و پس از بررسی‌ها بازیکنان را دعوت می کنیم.

کی روش در خصوص دعوت ۶ لژیونر به اردوی تیم ملی و اینکه چه برنامه ای برای این موضوع دارد که نفرات حاضر در لیگ بیشتر به اردو دعوت شوند، عنوان کرد: اگر این مطلب گفته شود که فقط بازیکنان از خارج از ایران بیایند از نظر ریاضی درست نیست چون من باید ۲۸ بازیکن را دعوت کنم. وقتی می خواهم بازیکنی را دعوت کنم برایم فرقی نمی کند پیراهن باشگاهش چه رنگی است یا می خواهد پسر چه شخصیتی باشد مهمترین معیار این است که تاثیر مثبتی داشته باشد و از لحاظ فوتبالی به ما کمک کند او باید تعهد کامل داشته باشد و به ما کمک کند.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه با دعوت از جهار مهاجم لژیونر نشان داده لیگ ما در این مورد دچار ضعف است، ادامه داد: اینطور که شما می گوئید نیست چون ما مهاجمانی مثل انصاری فرد کریمی و شهباز زاده و کریمی از لیگ ایران دعوت شدند نمی توانم ۱۰ مهاجم دعوت کنم و باید تعادل را رعایت کنم.

کارلوس کی‌روش در ابتدای تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه حضور تماشاگران چقدر در دیدار با تایلند موثر خواهد بود، گفت: نه تنها تماشاگران انگیزه زیادی می دهند بلکه مسئولیت زیادی بر دوش ما می گذارندو همه طرفداران توقع دارند ما بهترین عملکرد را داشته باشیم و افتخار آفرینی کنیم باید با شخصیت بالا از جام جهانی برگردیم.

خبرنگاری پرسید چمن کمپ تیم ملی چطور است،‌که کی‌روش پاسخ داد: شرایط ما از لحاظ اردویی خیلی خوب است به جز بیت آشور بقیه نفرات به ما اضافه شدند و او هم اضافه خواهد شد.

بازیکنان همگی سخت تمرین می کنند و سعی می کنند رقابت را در تیم ایجاد کنند همه در پست های مختلف می جنگند تا به جایگاه خود برسند اما مسئله مهم این است که جام جهانی یک رویداد مهم و چالش بر انگیز است که باید به آن توجه کنیم.

وی افزود: سطح جام جهانی از لحاظ فشار و ریتم بازی‌ها بسیار بالا است و باید بازیکنان را به آن سطح برسانیم. نکته کلیدی اینجا است که سطح تمرینات و آماده سازی ما به شکلی باشد که همه آماده شوند و حتی سطح بازی های دوستانه هم باید اینطور باشد. یک مباحث کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت داریم که بازی با تایلند بخش کوتاه مدت ما است.

سرمربی تیم ملی تأکید کرد: ما فرصت خوبی داریم همانطور که مثل قبل از بازی با کره جنوبی دست به دست هم دادیم بازهم دوباره باید از تیم ملی حمایت کنیم تا یکبار دیگر همه را خوشحال کنیم تا باعث شادی همه مردم شود. پس از همه رسانه‌ها دعوت می کنم که از هواداران دعوت کنند تا از ما حماتی کنند و سه شنبه به تیم ملی کمک کنند.

وی در مورد دعوت بیت آشور گفت: او امشب به تهران می رسد. بازیکنی است که بیش از یکسال است او را بررسی کردیم و در چند ماه گذشته در لیست ما بود اما متاسفانه مصدوم شد و حالا این فرصت را داریم که او را دعوت کنیم.

کی روش در خصوص اینکه آیا تیم ملی شانسی به جام جهانی رفت، اظهارداشت: (باخنده گفت) :نمی خواهم نظر خاصی در این خصوص بدهم اما در فوتبال دو نوع افراد را داریم یک عده افراد هستند که قول های زیاد می دهند و دستاورد کمی دارند و افراد دیگری هستند که قول کمتری می دهند و دستاورد بیشتری دارند. این مسئله در قبل حال حاضر و آینده اتفاق می افتد اما به شخصه به این نتیجه رسیدم که کمتر قول دهم و دستاورد بیشتری داشته باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391