برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کی روش : انتقادها از لیست درست نیست مگر چند نفر را می توانم دعوت کنم؟

جمعه، ۱۹ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۵ — گل

ما بیش از ۹۵% تیمها را زیر نظر داریم اگر از نزدیک نتوانیم نگاه کنیم بازی های ضبط شده شان را مشاهده می کنیم و تک تک بازیکنان را زیر نظر داریم

کارلوس کی‌روش

کارلوس کی روش پس از مدتی که در خود را ممنوع المصاحبه کرده بود به سوال های مربوط به تیم ملی و نفرات دعوت شده پاسخ داد که در زیر می توانید آن را بخوانید:

بازی با تایلند را چطوری می بینید؟
بازی با تایلند از بازی های مهم است و با برد در این دیدار می توانیم راهمان در مسیر جام ملت های آسیا را هموار کنیم
خیلی‌ها معتقدند این بازی از حساسیت کمتری برخوردار است؟!
با این نظر مخالفم و تمامی بازی های رسمی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.
کارهایتان در زمان غیبت؟!
مسلما کارهای من در تیم ملی کارهای پیچیده و ویژه ای هستند و در زمان هایی که در ایران نیستم و کارهای ملی ندارم از زمین های مختلف بازدید می کنم و هماهنگی هایی را که برای هتل‌ها باید انجام شود را انجام می دهم که متاسفانه در مورد تیم ملی زیادی صحبت می کنند و این صحبت‌ها حائز اهمیت نیست و مهم این است که کارها انجام شود و تمامی هماهنگی‌ها به صورت مناسب انجام گردد و من تجربیاتم را به تیم ملی منتقل کنم و به هدف مشتکرمان برسیم.
چرا خودتان را ممنوع المصاحبه کردید؟!
مسئله حائز اهمیت این است که رابطه خوبی با هواداران و حامیان تیم ملی فوتبال ایران داشته باشیم و مسائل مهم و پایه ای را به آنها انتقال دهیم ولی واقعیت امر این است میان می آید و بهتر است که من فاصله خودم را حفظ کنم و ساکت تر باشم و تمرکزتیمی مان را حفظ کنم.
عده ای از بازیکنان معتقدند دیده نمی شوند؟!
این مباحث مباحثی هستند که واردشان نشویم بهتر است ما بیش از ۹۵% تیمها را زیر نظر داریم اگر از نزدیک نتوانیم نگاه کنیم بازی های ضبط شده شان را مشاهده می کنیم و تک تک بازیکنان را زیر نظر داریم و تمامی تیم‌ها را آنالیز می کنیم ولی چیزی را که همگان باید به آن توجه داشته باشند این امر است که ما در هر اردو تعداد محدودی را می توانیم دعوت کنیم و برای حفظ تعادل تیم نمی توانیم ۱۰ فروارد یا ۱۰ مدافع را به اردو دعوت کنیم و این برای حفظ تعادل و هماهنگی تیم است.
مطلب دیگر این است که ما اردوی اگوست و سپتامبر را از دست داده ایم و این به هیچ وجه خوب نیست و من در حال حاضر دو کار را در یک زمان انجام می دهم که این اصلا مناسب نیست.
نفرات دعوتی در برابر تایلند؟!
من اسکلت تیم ملی را حفظ کرده ام و سعی کرده ام تا فرصتی به بازیکنان جوان داده شود و ما آنها را از نزدیک ببینیم و بازیکنانی مثل جهانبخش و یعقوب کریمی و بازیکنان دیگری را دعوت کرده این تا آنها را از نزدیک زیر نظر داشته باشیم
درباره دعوت بازیکنان مصدوم به تیم ملی؟
همین طور یکی دیگر از اهداف ما این بود که بازیکنان را از لحاظ پزشکی زیر نظر داشته باشیم و برخی بازیکنان مانند پولادی و حیدری از نزدیک زیر نظر داشته باشیم و تمام تصمیمات ما بدون برنامه ریزی نبوده و ما زمان کمی در اختیار داریم و فرصت زیادی برای در اختیار گرفتن بازیکنان نبوده و این بهترین فرصت بود تا تمامی بازیکنان را در اختیار بگیریم و حتی بازیکنان مصدوم را زیر نظر داشته باشیم.
معیار انتخاب بازیکنان؟!
من تنها دغدغه ام این است که بازیکنانی را به تیم ملی دعوت کنم که به تیم ملی کمک کنند و در انتخابم ۴ معیار را رعایت می کنک که ابتدا مسائل تاکتیکی و سپس مسائل جسمانی و در درجه سوم مسائل تاتیکی و هماهنگی تاکتیکی از اهمیت برخوردار هستند و سرانجام از لحاظ روحی و روانی آمادگی داشته باشند که بتوانند با بهترین عملکرد به تیم ملی دعوت شوند.
آیا نگاه ویژه شما به استقلال و پرسپولیس درست است؟!
نه با یان مسئله موافق نیستم ولی پرسپولیس و استقلال دو تیم بزرگ پایتخت هستند و اگر درخواست توجه بیشتری داشته باشند این دور از ذهن نیست و در کل ایران تماشاگر و هوادار دارند و قتی در تهران بازی می کنند صد هزار نفر به استادیوم می آیند و این مسئله دور از ذهن نیست که به آنها توجه بیشتری شود ولی این را باید گفت که از لحاظ حرفه ای هیچ فرقی و تفاوتی بین این تیم‌ها ودیگر تیم قائل نیستم و تمامی تیم در نظر من برابرند.
نظر شما در بازه مذاکره با ایرلند؟!
مسلما شما وقتی از طریق نشریات و رسانه‌ها متوجه می شوید که اسم شما در لیست انتخاب تیم ملی ایرلند قرار دارد برای شما جای خوشحالی دارد که به کار و سبک و سلیقه شما ایمان دارند و این بدان معنا نیست که من در حال مذارکه با آنها هستم و یا قرار است قبل از جام حهانی تیم ملی را ترک کنم.
مشکلات شما و کفاشیان؟
تنها اختلاف من و کفاشیان صحبت هایی است که در نشریات و رسانه‌ها می خوانم که بعضی مواقع سوپرایزم می‌کند و من معتقدم علاقه و اشتیاق من به اهدافم همان اهدافی است که آقای کفاشیان و تمامی علاقه مندان به تیم ملی دارند.
در مورد بازی های تداراکاتی؟!
روزهای بازی های فیفا دقیقا با بازی های جام ملتهای آسیا مصادف شده و از دست ما هم خارج است و بازی های ما در روزهای فیفا در برابر تایلند و لبنان و کویت رقم خورده است و ما در روز بازی‌ها فیفا چنین بازی های تدارکاتی را دارمی و ما در تلاش هستیم که چند بازی تداراکاتی را در زمانی که در کمپ مان برای اردوی جام حهانی قرار داریم با چند تیم برگزار کنیم.
در خواست شما از هواداران؟!
در خواست من این است که به ورزشگاه بیایند و ما هنوز شادمانی بعد از بازی با کره جنوبی را در خاطره درایم و به برد در این بازی احتیاج داریم تا شادی به ورزشگاه باز گردد و خواهش می کنم که به ورزشگاه بیایند
نظرات شما

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391