برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بررسی راهکارهای خصوصی‌سازی پرسپولیس و ارائه پیشنهاد نهایی به وزارت ورزش

سه‌شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۵ — تسنیم

در جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس راهکارهای خصوصی‌سازی این باشگاه بررسی شد.

تیم پرسپولیس

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پیرو نشست مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه پرسپولس با دکتر صالحی امیری سرپرست وزارت ورزش و جوانان و مباحثی که در آن جلسه درباره خصوصی سازی پرسپولیس مطرح شده بود، صبح امروز اعضای هیئت مدیره باشگاه گردهم آمدند و درباره موضوع مهم واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی به بحث و تبادل نظر بپردازند تا پس از بررسی راهکارها نظرات و دیدگاه‌های خود را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کنند.

این جلسه از ساعت ۱۰ صبح امروز در طبقه چهارم ساختمان باشگاه پرسپولیس برگزار شد. اکبری رئیس هیئت مدیره، رویانیان، نامی، پروین، جمشیدی و همچنین بهروز منتقمی قائم مقام، محمود سالارکیا معاونت حقوقی، حمید استیلی رئیس آکادمی و حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعضای حاضر در این جلسه بودند که درباره خصوصی سازی پرسپولیس به مدت دو ساعت به تبادل نظر پرداختند و دیدگاه‌ها و نظرات خود را در این جلسه مطرح کردند.

اکبری رئیس هیئت مدیره باشگاه در این باره گفت : پیرو راهکارهایی که سرپرست محترم وزارت ورزش و جوانان در جلسه با هیئت مدیره مطرح کرده بود درباره این راهکارها به طور مفصل به تبادل نظر پرداختیم و همچنین برخی اعضای هیئت مدیره راهکارها و پیشنهادات جدیدی داشتند که مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد جلسه فوق العاده هیئت مدیره در کمتر از یک هفته با بنده برگزار شود تا جمع بندی نظرات و دیدگاه‌های هیئت مدیره باشگاه به وزارت ورزش تقدیم شود.

در این جلسه همچنین آقای رویانیان گزارش کاملی از فعالیت‌های باشگاه در یک سال گذشته برای پیگیری امور خصوصی سازی پرسپولیس به اعضای هیئت مدیره دادند تا آنها نیز در جریان کم و کیف اقدام انجام شده قرار گرفته باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391