برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معدنچی: بد زمانی گل خوردیم، می‌توانستیم بازنده نباشیم

پنجشنبه، ۴ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۵ — تسنیم

کاپیتان فجرسپاسی گفت: بد زمانی گل خوردیم و می‌توانستیم مقابل پرسپولیس بازنده نباشیم.

مهرزاد معدنچی

مهرزاد معدنچی بعد از شکست یک بر صفر فجر مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ۲-۳ موقعیت گل داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در مقابل پرسپولیس توانست در دقیقه ۸۲ دروازه ما را باز کند که بسیار زمان بدی بود و جبران کردن گل خورده در آن زمان برای تیم ما دشوار بود.

وی درباره شعار تماشاگران علیه ضدفوتبال فجر تصریح کرد: ما دنبال ضدفوتبال نبودیم. برای گرفتن امتیاز به تهران آمده بودیم و به هیچ عنوان ضدفوتبال بازی نکردیم.

معدنچی درباره علت نرفتنش به سوی نیمکت پرسپولیس گفت: در ابتدای بازی زمانی که نگاه کردم دایی و شیرینی روی نیمکت پرسپولیس نبودند. تصور می‌کنم آنها پیش جانبازان عزیز رفته بودند. در بین دو نیمه نزد آنها رفتم و خوش و بش کردیم. به هیچ عنوان مشکلی با کادرفنی پرسپولیس ندارم.

کاپیتان فجرسپاسی درباره جدا شدنش از پرسپولیس گفت: به هر حال با یک برنامه‌ریزی زیبا از من خواستند قراردادم را فسخ کنم و سپس پول مرا هم ندادند.

معدنچی درباره تعویضش گفت: مشکلی وجود ندارد و تعویضم فنی بود.

وی درباره احتمال شکایتش از پرسپولیس برای دریافت مطالباتش گفت: در سال ۸۶ زمانی که از پرسپولیس جدا شدم مطالبات مالی داشتم اما قلبا پرسپولیسی هستم و هیچ‌گاه از این تیم شکایت نمی‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391