برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جمله مهم مرتضی کریمی، علی دایی و تاثیرپذیری از مولایی: آنها مدرکی ندارند

سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۱ — گل

کریمی عقیده داشت دایی هیچ مدرکی علیه قهرمانی ندارد و حالا فقط در عمل انجام شده قرار گرفته و حالا با شلوغی‌بازی قصد دارد خود را محق جلوه بدهد

مرتضی کریمی کمک داور بازنشسته و مسئله‌دار فوتبال ایران که همچنان به عنوان کارمند باشگاه راه آهن به این مجموعه مشاوره می‌دهد، دیشب ناگهان روی برنامه خط نود آمد و با فاحش‌گویی‌های شگفت‌انگیز حتی علی دایی را به سکوت چند دقیقه‌ای واداشت. کریمی که بی‌ملاحظه همه آنچه که در دیدار خصوصی‌اش بینشان با دایی گذشته بود را به زبان آورد در بخشی از حرف‌های به نکته مهمی اشاره کرد. او گفت: همه بلوایی که علی دایی به راه انداخته تحت تاثیر شانتاژ محمدرضا مولایی بدنساز پرسپولیس بوده و موضوع غش کردن داور به سمت سپاهان و بحث شماره حساب و مسائل دیگر هم از همین جا ناشی می‌شود جایی که مولایی ذهن علی دایی را نسبت به قهرمانی و قضاوت مسئله‌دارش حساس کرده است. کریمی عقیده داشت دایی هیچ مدرکی علیه قهرمانی ندارد و حالا فقط در عمل انجام شده قرار گرفته و حالا با شلوغی‌بازی قصد دارد خود را محق جلوه بدهد.

البته شب گذشته محمد رویانیان روی خط برنامه نود تاکید کرد از محسن قهرمانی ۴ جرم بزرگ را لیست کرده و برای کمیته اخلاق فرستاده که این مدارک بازی را به سود علی دایی خواهد کرد. باید در انتظار اتمام این داستان خسته‌کننده بی‌نتیجه ماند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391