برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حضور مهدوی‌کیا و اعتراض سرمربی آرژانتین

شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۴۳ — مهر

حضور مهدی مهدوی‌کیا در جایگاه ویژه ورزشگاه راشد شهر دوبی و اعتراض‌های مکرر سرمربی تیم آرژانتین از حواشی جالب توجه دیدار تیم‌های ایران و آرژانتین بود.

دیدار تیم‌های ایران و آرژانتین در چارچوب رقابتهای جام جهانی نوجوانان امارات شامگاه امروز شنبه در ورزشگاه راشد دبی برگزار شد و با تساوی یک بر یک خاتمه یافت دارای حواشی بود که برخی از آنها به شرح زیر است:

* از اواسط نیمه دوم این دیدار بود که مهدی مهدوی کیا وارد جایگاه ویژه ورزشگاه شد و به شدت مورد تشویق ایرانی‌های حاضر در ورزشگاه شد.

* هواداران تیم نوجوانان ایران تا پایان مسابقه به شدت تیم ایران را تشویق کردند. جالب اینکه اماراتی‌های حاضر در استادیوم نیز به جمع آرژآنتینی‌ها پیوستند و این تیم را مورد حمایت قرار دادند.

* اعتراض‌های سرمربی تیم آرژانتین در نیمه دوم در نوع خود جالب توجه بود. این مربی که سعی داشت داور را تحت تاثیر قرار دهد به گونه‌ای رفتار می کرد که گویا روی همه توپ‌ها حق با این تیم است.

* اسکوربورد ورزشگاه محل برگزاری دیدار دو تیم با شروع نیمه دوم با مشکل مواجه شد و دیگر زمان بازی را نشان نداد.

* در بین دو نیمه علی دوستی مهر همه بازیکنان نیمکت نشین را در زمین نگه داشت تا خود را گرم کنند. ضمن اینکه وی با شروع نیمه دوم به چند بازیکن تیم تاکید کرد پشت دروازه خود را گرم کنند.

* فریادهای علی دوستی‌مهر، سرمربی تیم نوجوانان ایران در زمانی از بازی دو تیم تا روی سکوها شنیده می‌شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391