برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی کیا: کی روش با شلوغ کاری به اهدافش می رسد

سه‌شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۱۹ — باشگاه خبرنگاران

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من نمی دانم درآمد میلیاردی فوتبال در چه جایی خرج می شود این درآمدها باید در خود فوتبال خرج شود.

مهدی مهدوی‌کیا

مهدی مهدوی کیا افزود: تیم ملی به جام محلات نمی رود، به هر حال در جام جهانی نباید زنگ تفریح باشیم.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: من در باره برگزار نشدن بازی خداحافظی صدایم در نیامد اما برای تیم ملی نوجوانان سخنانم را مطرح می کنم.

وی تصریح کرد: علی دوستی باید تمرکزش روی کارهای فنی تیم ملی نوجوانان باشد، اما در این مدت دنبال زمین، لباس و وسایل تدارکاتی تیم بوده است به هر حال این مسائل دل آدم را به درد می آورد.

مهدوی کیا عنوان کرد: علی دوستی خویشتنداری می‌کند و حرفی نمی زند، اما من حرف می زنم، وی چون مربی ساکتی است مسئولان به علی دوستی بها نمی دهند اما کی روش شلوغ کاری هایش توجه‌ها را جلب کرده و به اهدافش می رسد.

وی در مورد بازی خداحافظی اش با هامبورگ بیان داشت: مسیری که پرسپولیسی‌ها برای بازی دوستانه با هامبورگ رفتند از اول اشتباه بود، آن‌ها هر تاریخی را برای بازی با هامبورگ بیان می کنند اما تا الآن خبری از این بازی نشده است.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: من به خاطر اینکه پرسپولیس ضرر نکند از بازی خداحافظی ام گذشتم و تا الآن سکوت کردم.

مهدوی کیا در باره اسپانسر تیم ملی گفت: ما باید در جام جهانی با لباس شکیل و رسمی شرکت کنیم شرکت آل اشپورت فقط البسه را تأمین می‌کند من تعجب می کنم که مسئولان چنین قراردادی با این شرکت بستند در هیچ جای دنیا اینچنین قراردادی نمی بندند، آن‌ها قراردادهای خوب با لباس های بهتر می بندند.

وی عنوان کرد: این رسمش نیست که در حق رده های تیم ملی فوتبال اجحاف می شود و مسئولان توجهی نمی کنند.

مهدوی کیا بیان کرد: من با همکاری دوستانم در آلمان سه بازی برای تیم ملی نوجوانان هماهنگ کردم نمی دانم چرا اردوهای تیم ملی آنقدر لغو می شود من به خاطر آبروی علی دوستی با تیم های آلمانی از جمله دورتموند، شالکه و بیلفلد هماهنگ کردم تا تیم ملی نوجوانان با این تیم‌ها بازی دوستانه انجام دهد.

بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس تصریح کرد: من به خاطر هماهنگ کردن بازی های دوستانه تیم ملی نوجوانان در مسیر رفت و آمد و شرکت در کلاس های مربیگری بین ایران و آ‌لمان هستم.

مهدوی کیا اظهار داشت: من روی نیمکت تیم ملی نوجوانان نمی نشینم اما این تیم را در جام جهانی همراهی می کنم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال دلم برای هوادارای پرسپولیس تنگ شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391