برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی‌کهن: چرا به من پیشنهاد نمی‌شود؟قهرمانی مظلوم واقع شد

پنجشنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۲۷ — ایسنا

سرمربی صبای قم می‌گوید ماجرای داوری‌ که باشگاه پرسپولیس نسبت به آن واکنش نشان داده‌ است، یک مسئله دوسویه است.

محمد مایلی کهن

محمد مایلی‌کهن در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس از هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر درباره این دیدار گفت: قبل از هرچیز از آقای محمدی مدیر مجموعه ورزشی یادگار امام که خیلی زحمت می‌کشند تشکر کنم. درجاهایی آب خوب وجود دارد اما چمن مصنوعی است یا چمن کیفیت ندارد. با امکاناتی که قم دارد، وضعیت ورزشگاه یادگار اما بسیار خوب است. به هرحال استان قم کمبود آب دارد ولی زمین قم بسیار کیفیت مناسبی دارد. به هرحال امیدوارم به ایشان کمک شود تا وضعیت بهتر هم شود. اما درباره بازی باید بگویم بازی ما برابر پرسپولیس، تقابل دارا و ندار است. تیمی که از همه امکانات برخوردار است و به گونه‌های مختلف حمایت می‌شود و طرفدارانش فردا با ما قابل مقایسه نخواهد بود. ما هم کارمان را انجام می‌دهیم و خوشبختانه بازیکنانمان با وجود کمبودها، مشکل خاصی نداریم. هم ما و هم پرسپولیسی‌ها نسبت به هم شناخت داریم. ما تلاش می‌کنیم تا در کنار یک بازی جوانمردانه و بدون حاشیه سه امتیاز را که به آن نیازمندیم را کسب کنیم.

او در پاسخ به این سوال که وضعیت مصدومان تیمش چگونه است بیان کرد: سعید لطفی و مهدی محمد و پورعمران مصدوم هستند.

سرمربی صبای قم در پاسخ به این سوال که برای برطرف کردن ضعف خط دفاعی صبا چه برنامه‌ای دارد، بیان کرد: ترکیب تیم ما طی یازده بازی گذشته نگاه کنید، شما هم به من متذکر شده‌اید که چرا انقدر در دفاع تغییر داریم، ما در بحث دفاعی یکی از تیم‌هایی هستیم که مشکل هستیم. بخشی از این مشکل بدلیل مصدومیت‌هاست. مثل حق‌جو یا لطفی یا مدتی که کاشی مصدوم بود. ما سعی می‌کنیم به نوعی کار کنیم که در ادامه لیگ مشکلاتمان را کم کنیم. ما ناگزیر هستیم که اگر بشود بازیکنانی را به تیم اضافه کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نیست در دفاع منطقه‌ای بیشتر برنامه‌ریزی کند، افزود: ما هفته گذشته دقیقه نود گل خوردیم و شبیه آن را هم از فولاد خوردیم که هیچ ربطی به دفاع تیمی ندارد. وقتی شما در یک ضربه ایستگاهی گل می‌خورید به دفاع تیمی ارتباطی ندارد.

مایلی کهن درپاسخ به این سوال که تقابلش با شاگردش را چطور می‌بیند و نظرش راجع به اظهارات باشگاه پرسپولیس درباره داوری‌ها چیست، گفت: ما به دنبال این هستیم که فردا هر سه امتیاز را کسب کنیم. البته ما اسما فردا میزبانیم و قطعا تماشاگران پرسپولیس فردا بیشتر از ما هستند. ما به شدت به دنبال سه امتیاز هستیم و امیدوارم جوی که علیه تیم‌های دواری ایجاد شده، اثرگذار نباشد و ما همیشه از جامعه شریف داوری حمایت کرده‌ایم. بازی‌هایی بوده که داوری به ضرر ما بوده اما کوچکترین اعتراضی نسبت به آن نداشته‌ایم. اشتباهات داوری جزیی از بازی است و من هیچگاه به خودم اجازه نداده‌ام بگویم شاگرد دارم. در خدمت خیلی‌ها مربی بوده‌ایم و هیچ حساسیت خاصی هم این مسئله ندارد.

او در پاسخ به این سوال که استنباط از این صحبت او این است که، باشگاه پرسپولیس در این زمینه تندروی می‌کند و مغرضانه صحبت می‌کند، بیان کرد: به هرحال استنباط شما قابل احترام است. من حرفم را زدم. من اینجا مسئولیتی ندارم که قضاوتی راجع به این ماجرا بکنم. اما یقین بدانید که این یک جریان دو سویه است و نمی‌تواند یک سویه باشد و برای من کاملا این مسئله روشن است و بیشتر از این هم در این باره چیزی نمی‌گویم. اگر ارتباطی بوده، دوسویه است. طبق صحبت‌های خود آقایان، خودشان گفته‌اند که (در اینجا حرفش را می‌خورد). چرا کسی جرات نمی‌کند به ما زنگ بزند؟ در هر حال به نظرم در این زمینه در قهرمانی مظلوم واقع شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391