برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی کهن: آشتی باید دلی باشد نه ظاهری

چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۳۴ — تسنیم

سرمربی صبای قم گفت: آشتی باید دلی باشد و آشتی ظاهری فایده ندارد.

محمد مایلی کهن در مورد اظهارات علیپور که از تشکیل پرونده برای او و علی دایی سخن گفته، اظهار داشت: هر زمان که گفتند به قانون احترام گذاشتیم و رفتیم اکنون هم همین‌طور است.

وی در مورد اینکه دایی گفته او در مصلی به دنبال مربیگری بوده نیز پاسخ داد: این بار به اتفاق او به دیسکو می روم و تیم می‌گیرم.

مایلی‌کهن همچنین درباره اظهارات فریاد شیران که گفته بود قاضی دادگاه تجدید نظر شکایت دایی از او، نامش در فهرست اردوی آلمان پرسپولیس بوده نیز گفت: اینکه دیگر مدرکش کاملا مستند است. من گفته ام که در دادگاه بدوی رای به سود من داده شده اما در دادگاه تجدید نظر بعد از اینکه این آقایان در مراسم افطاری حضور داشتند، من را محکوم کردند. حکم من هم اعدام نبود بلکه ۳۰۰ هزار تومان جریمه به همراه یک سال ممنوع المصاحبه شدن بود که همان زمان گفتم ۳۰۰ هزار تومان را دارم اما پرداخت نمی‌کنم و حاضرم به زندان بروم.

وی ادامه داد: به نظرم در آن پرونده اعمال نفوذ شده بود و سندش هم این است که در فهرست درخواست ویزا برای اردوی آلمان که محل اردوی تدارکاتی پرسپولیس بود نام آن آقا قرار داشت.

مایلی کهن درباره پیگیری این موضوع گفت: پیگیری چه چیزی را انجام دهم؟ اما این موضوع وجود دارد.

وی درباره آشتی با علی دایی هم گفت: آشتی باید دلی باشد و آشتی ظاهری فایده ندارد. باید کینه شتری را کنار گذاشت. من هیچ گاه نگفتم پسر پیغمبرم و از همه روسیاه تر هستم.

سرمربی اسبق تیم ملی درباره اینکه گفته می شود در زمان مربیگری او در تیم ملی یکی از بستگانش پزشک این تیم بوده تاکید کرد: خوشبختانه زمان ما امکانات در کمترین سطح بوده در آن مقطع دکتر رازی که دکتر بسیار حاذقی هستند از او خواهش کردم بیاید و به ما کمک کند. البته در آن مقطع عده‌ای عنوان می‌کردند تیم ملی اصلا پزشک لازم ندارد. ما از دکتر رازی خواستیم تا در اردو حضور داشته باشد اما او این موضوع را نپذیرفت و ما هم نیاز به پزشک متخصص نداشتیم.

مایلی کهن خاطرنشان کرد: بعد از آن از باجناقم به عنوان پزشک تیم استفاده کردیم، باجناق هم که فامیل نمی‌شود. البته او هم اکنون نیز در فدراسیون پزشکی ورزشی فعالیت دارد و یکی از نجیب‌ترین و کاربلدترین افراد است که حتی از سوی کمیته ملی المپیک به مسابقات اعزام می شود و در آن زمان هم ما به عنوان پزشک از او استفاده کردیم.

سرمربی صبای قم درباره پایان دادن به اختلافاتش با دایی نیز گفت: در چند ماه اخیر یک بار هم درباره پرسپولیس صحبت نکردم اما وقتی برخی افراد دنبال جار و جنجال هستند نمی‌توانم بی اعتنا باشم. حتی در این ۱۱ هفته از روی نیمکت بلند نشدم اما نمی توانم اجازه دهم که بیشتر از این دیگران را قربانی کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391