برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی‌کهن: کمیته انضباطی با تابوشکنی آقایان «تازه‌به دوران رسیده» و پرمدعا را محروم کرد

دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۴

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: کمیته انضباطی بعد از سال‌ها تابوشکنی و آقایانی که فوق العاده پرمدعا هستند و به قولی تازه به دوران رسیده را محروم کردو این موضوع جای تحسین دارد.

محمد مایلی‌کهن در واکنش به محرومیتش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: در جریان دیدار صبای قم - پرسپولیس در یک صحنه دیدم «آقایان تازه به دوران رسیده» داور چهارم را تحت تاثیر قرار می‌دهند به همین خاطر به سمت داور چهارم رفتم تا ببینم چه اتفاقی افتاده است.

وی افزود: در آن بازی آقایان روی یک اوت که از سوی حسن کامرانی‌فر یکی از بهترین کمک داوران ایران و حتی جهان،‌ به درستی اعلام شده بود اعتراض داشتند که در فیلم مشخص شد اعتراض‌شان بی دلیل بوده است.

سرمربی صبای قم خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم من سمت داور چهارم رفتم تا ببینم چه شده و پس از آنکه با داور صحبت کردم، رفتم و روی نیمکت نشستم. آیا بعد از آن به داوری اعتراض کردم؟ آیا از جای خود حرکت کردم؟ آیا در گزارش ناظر داوری و داور مسابقه چیزی از من عنوان شده بود که کمیته انضباطی رای به محرومیتم داده است؟

مایلی‌کهن گفت: ظاهراً کمیته انضباطی به دنبال این بوده که مرا دراز کند، کما اینکه سال گذشته در جریان یکی از دیدارهای گهر دورود به نشانه حمایت از داور به نشانه اعتراض زمین را ترک کردم. کمیته انضباطی به دنبال این اتفاق ابتدا من را جریمه کرد و پس از آنکه فهمیدند به حمایت از داور زمین را ترک کرده‌ام، اطلاعیه‌ای صادر و حتی مرا تشویق کردند!

وی تصریح کرد: کمیته انضباطی به دنبال دراز کردن من بوده است، ایرادی ندارد. همین که بعد از سال‌ها تابوشکنی کرده و این آقایان که فوق العاده پرمدعا هستند و به قولی تازه به دوران رسیده را محروم کرده‌اند، جای تحسین دارد. این آقایان برای اولین بار است که حکمی علیه‌شان صادر می‌شود و این کار شایسته تحسین است.

مایلی‌کهن در پایان به تسنیم گفت: امیدوارم فشارهایی که از جاهای مختلف از امروز به کمیته انضباطی وارد می‌شود را تحمل کنند. یقین بدانید از امروز فشارهای برخی مطبوعات، افراد سیاسی و ... به سمت کمیته انضباطی روانه می‌شود تا در حکم خود تجدیدنظر کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391