برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مجمع فدراسیون فوتبال تا پایان مهرماه برگزار می شود

پنجشنبه، ۴ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۵۹ — فارس

در نشست هیات رئیس فدراسیون فوتبال مقرر شد مجمع عمومی و سالیانه تا پایان مهرماه برگزار شود.

نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور علی کفاشیان، مهدی محمد نبی، سید محمد هادی آیت الهی، مهدی تاج، فریده شجاعی، غلامرضا بهروان، شهاب الدین عزیزی خادم، حیدر بهاروند و امیر حسین حسینی برگزار شد و در پایان موارد زیر به تصویب اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درآمد.

۱- مقرر شد مجع عمومی سالیانه فدراسیون فوتبال تا پایان مهرماه ۹۲ برگزار شود.

۲- فعالیت های ویژن ایران در کمیته امور استانها فدراسیون اقدام شد.

۳- آیت الهی نایب رئیس اول فدراسیون ایران به عنوان سرپرست کمیته موقت عضو گیری انتخاب و سایر اعضای این کمیته به شرح زیر دکتر شجاعی، غلامرضا بهروان، حیدر بهاروند و عباس خزایی به عنوان دبیر کمیته تعیین شدند.

۴- گزارشی از فعالیت های کمیته بازاریابی به هیات رئیسه ارائه شد

۵ گزارش مالی فدراسیون توسط ایمانزداه - خزانه دار به هیات رئیسه ارائه شد.

۶- کلیات پیشنهاد راه اندازی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان ، کمیته اخلاق و همچنین اتاق حل اختلاف به تصویب رسید. که آیین نامه‌ها و اعضای آن متعاقبا اعلام می شود.

۷- گزارشی از پیشنهاد داده شده به کنفدارسیون فوتبال آسیا درخصوص اخذ میزبانی مسابقات جام ملتهای آسیا - ۲۰۱۹ در جلسه ارائه شد.

۸- از تلاش شبانه روزی تیم ملی فوتبال ساحلی و حضور موثرشان در جام جهانی ۲۰۱۳ تاهیتی تشکر و قدردانی شد از تلاش تیم های ملی زیر ۱۴، زیر ۱۵، زیر۱۹ و زیر ۲۲ سال که در اردوهای مختلف حضور دارند و می بایست در مسابقات نهایی آسیایی شرکت کنند و همچنین تیم ملی زیر ۱۷ سال که باید در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۳ امارات شرکت کند تشکر و آرزوی موفقیت شد.

۹- از زحمات تلاش کمیته فوتسال فدراسیون که با آرامش و برنامه زیری خوب در بخش فوتسال قهرمانی و باشگاهی موفق عمل کردند تشکر شد.

۱۰- از زحمات کمیته بانوان در بخش های مسابقات باشگاهی و ملی بانوان نیز تشکر و قدردانی به عمل آمد.

در خاتمه این جلسه اعضای هیات رئیسه از بیانات مقام معظم رهبری که ویژه صعود تیم ملی کشورمان به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و همچنین نایب قهرمانی فوتسال بانوان در آسیا را به خانواده بزرگ فوتبال فصل الخطاب قرار داده تا انشاءاله به یاری خداوند متعال و فرمایشات معظم له در کلیه دیدارهای بین المللی پیش رو نیز موفقیت تیم های ملی با دعای خیر مردم موجبات شادی مردم عزیز کشورمان را فراهم آورد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391