برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوشا مکانی:امیدوارم رحمتی هم به تیم ملی برگردد

جمعه، ۱۹ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۴ — گل

نفت همیشه شرایطش خوب و هیچ وقت شرایط بدی ندارد با مدیریت خوب نفت در بدترین شرایط هم آرامش درون تیمی نفت به هم نمی‌ریزد

سوشا مکانی

سوشا مکانی دروازبان ملی پوش نفت تهران که بازی های خوبی را هم از خودش به نمایش گذاشته است پس از اتفاقاتی که برایش در نفت افتاد چند بازی را روی نیمکت بود و شاید همین موضوع باعث شد به تیم ملی دعوت نشود.البته سوشا سرسخت تر از ان چیزی هست که فکر می کردیم ...
اوضاع و احوال تیم چطور است؟
یک جلسه صبح و یک جلسه بعدازظهر تمرین می‌کنیم. صبح‌ها اختصاصی تمرین می‌کنم تا بتوانم آماده تر بشوم و بهترین نمایش را از خودم به اجرا بگذارم.
مشکلت با آقا یحیی چه بود؟
از اولش هم مشکلی نبود فقط سوءتفاهم بود،راستش من حرفم را رک می‌زنم و دنبال حاشیه رفتن نیستم.واقعیت این است که هر بازیکنی درهر شرایطی و درهر سطحی دوست دارد بازی کند آن هم بازیکن که در سطح ملی است. من در آن شرایط سوالی پرسیدم از آقایحیی و آنجا اختلاف نظر پیش آمد که بعد ازآن حل شد.
ناراحت نیستی که در لیست تیم ملی حضور نداری؟
من از روزی که بازی نکردم تیم در بدترین حالت و بدبینانه‌ترین حالت چهارم یا پنجم بود اما شرایط یک طوری رقم خورد که آن اتفاقات افتاد.البته من به شخصه در ۷-۸ هفته ابتدایی لیگ از عملکردم خیلی راضی نبودم اما نتایجی هم که گرفتیم بد نبود. اما خب برای من که در لیست تیم ملی نبودم خیلی شرایط حساس است ؛جام جهانی شوخی نیست بالاترین نبرد در فوتبال در آنجا رقم می‌خورد. خیلی از بازیکنان دوست دارند در جام جهانی بازی کنند و تلاش زیادی هم می کنند اما در نهایت این آرزو را به گور می برند.برای همین خیلی سخت و پر از اما و اگر هست، تیم ما رفته جام جهانی و من و امثال من جز آن لیست ۲۵ نفره بودند و تلاش کردیم به جام جهانی صعود کنیم. دوست دارم در جام جهانی هم باشم...نه تنها من بلکه تمام کسانی که حقشان است به تیم ملی برسند و در جام جهانی باشند.
حتی مهدی رحمتی؟
بله من دوست دارم مهدی رحمتی هم دعوت شود و هرکسی که حقش است به تیم ملی برسد و مایه خوشحالی خانواده اش بشود.
شرایط نفت درتعطیلات چطور پیش می رود؟
نفت همیشه شرایطش خوب و هیچ وقت شرایط بدی ندارد با مدیریت خوب نفت در بدترین شرایط هم آرامش درون تیمی نفت به هم نمی‌ریزد. چه من باشم چه من نباشم. در این ۳ ساله با کمترین فراز و نشیب نشان دادیم قدرت تیمی بالایی داریم.
با یحیی بعد از محرومیت صحبت نکردی؟
چرا صحبت کردیم یکی از دلایل که ماندم آقای گل محمدی بوده و یکی از دلایل تاثیرگذار ایشان بودند چرا که شخصیت خوبی دارد ما با هم واقعا مشکلی نداریم من هیچ وقت شانه خالی نمی‌کنم در رقابت من سخت‌ترین آدمی هستم که می تواند وجود داشته باشد.من در زمین مسابقه حرف می‌زنم و آدمی نیستم که دنبال مسائل بیرون زمین باشم

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391