برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه ملوان: هر دو نفر پشیمان هستند؛ درون خانواده مشکل را حل می‌کنیم

دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۳ — فارس

برادران دغاغله از اتفاق رخ داده در شهر انزلی از مردم و هواداران این تیم عذرخواهی کردند.

به نقل از سایت باشگاه ملوان، جلسه کمیته انضباطی باشگاه ملوان، روز گذشته با حضور دو تن از اعضای این کمیته در خصوص تخلفات گزارش شده بازیکنان ملوان در محل باشگاه برگزار شد. در این جلسه، پس از تفهیم اتهامات وارده به این دو بازیکن، پاسخ آنها مکتوب و دفاعیه شان نیز در این جلسه مکتوب و گزارش گردید.

بازیکن ملوان در این جلسه با بیان این که هر چه در این فوتبال دارم از ملوان است، ادامه داد: رفقای من در بندرانزلی بیشتر از اهواز هستند و بنده هیچ توهینی به مردم فهیم بندرانزلی نکرده و هرگز این جسارت را روا نخواهم داشت. اغلب مواردی که مطرح شد را تکذیب می کنم. بنده فقط به عنوان دفاع از خودم، محل درگیری را ترک نمودم که در حین آن ماشین من به یک پژوی ۲۰۶ برخورد کرد که البته اعتراف می کنم این حرکات نیز نباید انجام می شد. من باید بیشتر مراقب حرکات خود باشم. خود را عضو کوچکی از باشگاه بزرگ ملوان و مردم بزرگوار انزلی می دانم. در همین جا از مردم انزلی و هواداران ملوان بابت بروز این مشکل عذر خواهی می کنم.

مسئول فرهنگی باشگاه ملوان در خصوص جلسه برگزار شده، اظهار داشت: در جلسه امروز هر دو بازیکن اعلام کرده اند پشیمان اند .

سیروس مرادی افزود: این بازیکنان ضمن ابراز تاسف شدید اظهار داشتند که این قضیه تا همین حد هم نباید اتفاق می افتاد. باشگاه ملوان ضمن برگزاری جلسات با هر دو طرف این قضیه و همچنین با توجه به شناختی که از طرف درگیری این بازیکن که از افراد باشخصیت این شهر هست و همچنین به جهت جلوگیری از حاشیه جدید برای باشگاه و آرامش قوی سپید؛ این مشکلات را در درون خانواده خود حل خواهد نمود.

به گزارش فارس، مهدی و هادی دغاغله در جریان برگزاری عروسی یکی از نزدیکان خود در شهر انزلی با عده ای درگیری پیدا کرند و باشگاه ملوان در این خصوص کمیته انضباطی تشکیل داده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391