برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی‌کهن: سناریونویس نیستم اما آدم‌های برخی این‌کاره‌اند

چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۲۶ — فارس

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: ما سناریو نویس نیستیم اما دوستان آدم‌های مختلفی دارند که سناریو می‌نویسند.

محمد مایلی کهن

محمد مایلی‌کهن در مورد حواشی اخیری که بین او و علی دایی رخ داده و صحبت‌هایی که در مورد پول‌های هزینه شده در پرسپولیس انجام شده است، عنوان کرد: یکسری صحبت‌ها انجام دادم و آیا اشکالی دارد شفاف در مورد این مسئله صحبت کنم ما که نگفتیم کار بدی کردند، گفتیم هزینه‌ای انجام دادند.

وی در مورد حرف محمد رویانیان که سه بار پشت هم اعلام کرده این حرف دروغ است، گفت: آنها که می‌گفتند خیلی چیزها دروغه دروغه دروغه بعداً عکس این مسئله معلوم شد و مشخص شد که اینطور نبوده است.

مایلی‌کهن تأکید کرد: آنها هرجوری که می‌خواهند می‌توانند تصور کنند اما من که نمی‌توانم چیزی را برای خودم متصور شوم. ما حرف خاصی نزدیم چیزی که وجود داشته چه اشکالی دارد بگویند بوده است. ما سناریو نویس نیستیم، دوستان آدم‌های مختلفی دارند که سناریو می‌نویسند.

سرمربی صبای قم در مورد اینکه نادر فریادشیران اعلام کرده قاضی تجدیدنظر اختلاف مایلی‌کهن و دایی نامش در لیست اردوی پرسپولیس بوده است، گفت: این مسئله مدرکش مستند است، ما هم چیز خاصی نگفتیم به هر حال در دادگاه اول رأی قطعی به نفع من داده شد اما در دادگاه تجدیدنظر که آقایان بعد از آن هم در مراسم افطاری بودند ما را محکوم کردند. حکمش هم ۳۰۰ هزار تومان پول بود که گفتم من این پول را نمی‌دهم و اگر می‌خواهند من را به زندان ببرند. حرف‌مان این بود که اعمال نفوذ شده و سندش هم موجود است، در لیست ویزای محل اردوی تدارکاتی پرسپولیس اسم آن آقا نیز بوده است و چیز خاصی نگفته است.

مایلی‌کهن در مورد اینکه چرا این موضوع را پیگیری نکرده است، اعلام کرد: چه چیزی را می‌خواستیم پیگیری کنیم و می‌توانیم آن را بررسی کنیم.

وی در مورد اینکه آیا آشتی فوتبالی بین او و دایی مثل آشتی‌های معمول انجام خواهد شد، عنوان کرد: آشتی باید دلی باشد نه ظاهری، کینه شتری را باید کنار گذاشت، طبیعی است که من نگفتم پسر پیغمبر هستم. من از همه روسیاه‌ترم.

مایلی‌کهن در مورد اینکه گفته می‌شود پزشک تیم ملی در زمان سرمربیگری او در تیم ملی فامیلش بوده است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه زمان ما امکانات در کمترین سطح بود در آن زمان از دکتر راضی که پزشک حاذقی است خواهش کردیم که کنار تیم حضور داشته باشد. آن موقع اصلاً می‌گفتند پزشک نباید در تیم باشد، من خودم عضو سازمان تربیت بدنی و قائم‌مقام دفتر مشترک فدراسیون‌های ورزشی بودم، راضی هم عضو سازمان تربیت‌بدنی بود و از او خواستیم کنار تیم باشد اما او فقط می‌خواست در تمرینات باشد و شب نمی‌توانست در اردو بماند. ما در تمرین به پزشک متخصص نیاز نداریم در آن مقطع راضی فامیلم نبود چرا که باجناقم بود و می‌گویند باجناق فامیل نمی‌شود! به هر حال او کارمند سازمان تربیت بدنی بود و از نجیب‌ترین و کاربلدترین پزشکان است. او بارها از سوی کمیته المپیک برای مسابقات المپیکی رفته است و او را آوردیم و استفاده کردیم.

مایلی‌کهن تأکید کرد:‌ آیا در سه چهار ماه گذشته دیده‌اید یک کلمه در مورد پرسپولیس حرف بزنم؟ شما دیدید در ۱۱ هفته قبل یک‌بار از روی نیمکت بلند نشدم اما اجازه نمی‌دهم کسی قربانی شود.

وی در مورد اینکه آیا به کمیته انضباطی می‌رود، عنوان کرد: هر موقع ما را خواستند پاسخگو بودیم و حضور پیدا کردیم.

مایلی‌کهن در مورد اینکه دایی اعلام کرده او به مصلی رفته تا تیم بگیرد، اظهار داشت: این موضوع را از او بپرسید من جوابم را داده‌ام. اگر هم به مصلی رفتیم چه کاری انجام دادیم؟ تیم گرفتیم. این‌بار با ایشان برای تیم گرفتن به دیسکو می‌رویم.

وی تأکید کرد: در این سه چهار ماه کلمه‌ای در مورد پرسپولیس صحبت نکردم، کسانی که من را می‌شناسند می‌دانند کینه‌ای در دلم نیست حالا هم هرچه دارم از سرم زیاد است و بدهکار مردم و کشورم هستم. ببینید چه کسی شروع کننده این مشکل بود، ۱۱ هفته است که روی نیمکت نشسته‌ام و تکان نخورده‌ام آن روز هم دیدم در شهر مقدس قم می‌خواهند جنجال درست کنند به همین خاطر سمت داور چهارم رفتم تا اگر مشکلی هست به داور منتقل کنم. اگر قرار باشد قشون و قشون‌کشی شود که نمی‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391