برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظلومی: می خواهیم نباختن را یاد بگیریم

دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۰ — گل

بچه‌ها باید به مردم کرمان و هوادارانی فکر کنند که با اشتیاق در آرزوی موفقیت و دیدن بردهای پیاپی مس هستند

مس کرمان پس از تساوی ارزشمندی که مقابل سپاهان در اصفهان گرفت حالا در تعطیلات لیگ از شرایط موجود استفاده کرده و پس از اردویی که در کردان کرج داشت حالا خودش را آماده می‌کند برای ادامه حضور در لیگ.
در همین رابطه با سرمربی محبوب مس کرمان پرویز مظلومی به صحبت نشستیم، مظلومی به سایت گل گفت:« ما از تعطیلات لیگ استفاده کردیم و تمرینات خوبی را انجام دادیم. من فکر می‌کنم این تعطیلی به ما کمک کرد و در ادامه لیگ می‌تواند اثر خودش را بگذارد. شرایط خوبی داریم و امیدوارم بتوانیم با جمع‌آوری امتیازات بخصوص در نیم فصل دوم مس را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.»
سرمربی مس در ادامه گفت:« من به موفقیت این تیم ایمان دارم چرا که وقتی بازیکنان مس را می‌بینم به راحتی می‌توان تشخیص داد آنها توانایی موفقیت را دارند و فقط باید این را خودشان بپذیرند.آنها باید بدانند جایگاه آنها در بالای جدول است ما باید یاد بگیریم که به راحتی امتیاز از دست ندهیم و نبازیم. نباختن باید در تیم به یک اپیدمی تبدیل شود.» مظلومی در پایان در مورد شرایط کلی و ادامه لیگ و جذب بازیکنان جدید در مس کرمان گفت:« قطعا ما به یکسری بازیکن جدید نیاز داریم تا با تفکرات ما همسان باشند. من فکر می‌کنم در ادامه لیگ نه تنها مس بلکه همه تیم‌های لیگ کار سختی را در پیش دارند و امتیاز گرفتن کار راحتی نیست. اما آن چیزی که مسلم است این است تیم‌هایی می‌تواند موفق شوند که به خودباوری رسیده باشند. ما در جدول شرایط خوبی نداریم. اما این نشان از ضعیف بودن تیم ما نیست. بچه‌ها باید بدانند که این تیم همان تیم پارسال است که توانسته نتایج خوبی بگیرد. پس باید بدانند که چیزی عوض نشده بلکه آنها تمرکز روی تمرین و بازی بگذارند و فقط به مردم کرمان و هوادارانی فکر کنند که با اشتیاق در آرزوی موفقیت و دیدن بردهای پیاپی مس هستند.
او در پایان می گوید : من در آخر جا دارد باز هم از هواداران تشکر کنم که به من اعتماد و لطف دارند و این را بدانند که من اگر در کرمان هستم به خاطر وجود آنهاست و با تمام تلاشم جواب اعتماد آنها را می‌دهم. من انتظار دارم مردم کرمان تا آخرین لحظه از ما حمایت کنند چرا که این تیم متعلق به آنهاست و مس کرمان قطعا با حمایت آنهاست که می‌تواند به جایگاه واقعی‌اش برسد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391