برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مس کرمان ؛ تیمی که جادو شده !

جمعه، ۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۷ — گل

آتیلا حجازی که کمترین سن و سال را در بین کادرفنی مس دارد دچار احساس درد در ناحیه قفسه سینه شد و برای چک‌آپ به بیمارستانی رفت که میزبان همه قلب ضعیف‌های مس کرمان بوده است.

آتیلا حجازی و تیم مس کرمان

آنهایی که اخبار مس کرمان را در طول این فصل دنبال کرده‌اند در جریان حوادث عجیب و غریب این تیم در چند ماه گذشته هستند.
به گزارش گل ماجراهای مس کرمان از جدایی مجتبی تقوی از این باشگاه آغاز شد، مربی‌ای که پای بی‌حرمتی به دستیارش ایستاد و کرمان را ترک کرد تا ارزش جایگاه مربی را به همه نشان دهد. بعد از تقوی، محمود یاوری بود که هدایت مس را در دست گرفت ولی با وجود شروع خوب در تهران به مرور دچار افت شد و شرایط متفاتی را تجربه کرد، اما بد بیاری‌های یاوری وقتی محرز شد که دستیار او مهدی محمدی به دلیل عارض قلبی در بیمارستان بستری شد و از دنیا رفت.
بعد از محمدی، کهندل سرپرست مس هم به همین دلیل در بیمارستان بستری شد و البته خود یاوری با توجه به سن و سال بالا یکی، دو بار با عصبانیت نزدیک بود کار دست خودش بدهد. اما این اتفاق با حضور کادرفنی جدید هم ادامه پیدا کرده است. روز چهارشنبه بود که آتیلا حجازی که کمترین سن و سال را در بین کادرفنی مس دارد دچار احساس درد در ناحیه قفسه سینه شد و برای چک‌آپ به بیمارستانی رفت که میزبان همه قلب ضعیف‌های مس کرمان بوده است. آتیلا البته ظاهرا مشکل خاصی ندارد و امروز در بازی مقابل گسترش فولاد روی نیمکت خواهد نشست. او که در تمرین عرق سرد کرد و دچار تپش قلب شده بود. ممکن ا ست برای اطمینان بیشتر در تهران خود را به پزشک نشان بدهد. به هر حال کرمان در این نیم فصل تیم عجیبی بوده اگرچه پرویز مظلومی عقیده دارد روزهای خوب فراخواهد رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391