برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مس با این روند مقصد خود را مشخص کرد،مستقیم دسته یک!

شنبه، ۶ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۹ — خبرآنلاین

دیگر حتی رغبت حرف زدن و نوشتن هم برای تیم فوتبال مس از کرمانی‌ها گرفته شده و اوضاع در این استان از بابت تیم مس بسیار ناامید کننده شده است.

همه در کرمان منتظر بودند که مس از این هفته با کادر جدید خود و پس از یک هفته تمرین با فراغت، نمایش جدیدی در زمین برابر گسترش فولاد داشته باشد اما زمانی که در همان چهار دقیقه اول سه موقعیت خطرناک روی دروازه مس شکل گرفت مشخص شد پاشنه در مس همچنان روی ترس و استرس و ناهماهنگی می چرخد.

هرچند پنالتی مس در نیمه اول می توانست روند حرکتی مس را تغییر دهد و با گل شدن آن شاید استرس بازیکنان تیم هم بریزد ولی ادینهو با خراب کردن آن سبب شد که ترس بازیکنان مس دو چندان شود و در نهایت همین ساق های لرزان با گام های ضعیف زمینه ساز گل اول گسترش می شود و در نیمه دوم شوت ۳۰ متری علیزاده با تنها واکنش شهدادنژاد که مشایعت چشمی توپ بود همراه می شود تا تیر خلاص بر پیکر مس زده شود.
مس بازهم در کرمان ناتوان بود و حتی پس از دریافت دو گل احساسی هم نمی تواند حمله کند. دو موقعیت تک به تک این تیم روی استرس ادینهو و شجاعی خراب می شود و این یعنی مس از نظر مغزی مشکل دارد.مس در میان شعارهایی که این بار از روی سکوها علیه بازیکنان حواله شد بازهم می بازد تا مشخص شود این تیم مریض است و حتی گل دقیقه ۹۳ شجاعی هم نمی تواند دوایی برای درد های آن باشد.
نتایج،باخت خانگی به گسترش فولاد،جایگاه در جدول و اختلاف امتیاز با تیم های بالای سرش یعنی مس مسیر حرکتی خود را در این فصل کاملا مشخص کرده است؛مستقیم دسته یک! مس با این وضعیت دقیقا شبیه همان مس سرچشمه دو فصل پیش نتیجه می گیرد و این یعنی خیال همه تیم‌ها را از بابت یکی از سهمیه های سقوط راحت کرده است.مس در زمین نمی تواند بازی کند.بازیکنان این تیم همچنان پر ترس و پر استرس در زمین بازی می کنند حتی در زمین خودی و این یعنی فاجعه.تیم کرمانی‌ها نیاز به جراحی دارد.
جراحی ای که مغز بازیکنان این تیم را عوض کند. آن‌ها هنوز متوجه نشدند که چه فاجعه ای در خانه باشگاه آن‌ها را زده است. آن‌ها هنوز آنقدر در شوک به سر می برند که نمی دانند مس واقعا پس از ده بازی هنوز بردی کسب نکرده و حالا با اختلاف امتیاز زیاد در قعر جدول است. اتفاقی باید در باشگاه رخ دهد تا این مسئله را جلوی چشم بازیکنان مس بیاورد. بازیکنان این تیم هنوز راجع به تیم خود بد فکر می کنند و برای همین است که هنوز با فکر کامل وارد زمین نمی شوند. شاید آن‌ها به تناسب اتفاقات دو ماه اخیر در شرکت مس و باشگاه خود، هنوز وضعیت آن‌ها را بحرانی می بینند که این بحران را به تیم خود می آورند و دقیقا در اینجاست که باید اکبر ایرانمنش وارد شود.او و تیم مدیریت مس تنها کسانی هستند که باید به بازیکنان خود این باور را بدهند که باشگاه به تثبیت رسیده است شاید آن‌ها هنوز این مسئله را به بازیکنان خود ثابت نکردند که بازیکنان مس در زمین هنوز حواسشان به خارج از زمین بیشتر از داخل زمین است. هنوز هم خیلی‌ها در کرمان باور دارند که این مس از نظر فنی سطحش پائین تر از تیم هایی امثال گسترش نیست که دو گل در زمین خودی بخورد.این مس از نظر مغزی و البته بدنی ضعف دارد...باید برای حل مشکلات این تیم و تغییر مسیرش خیلی جدی تر وارد شد.البته پس از خارج شدن همه از هنگی که حالا همه در کرمان کرده اند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391