برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل باشگاه پیکان: تغییر در کادر فنی صحت ندارد

سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۰ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه پیکان با اشاره به شکایت خود از سرمربی پاس بر لزوم پیگیری قانونی و قضایی سرمربی پاس تاکید کرد.

علی اصغر ملکیان پیگیری شکایت باشگاه پیکان از سرمربی پاس تاکید کرد و گفت: مطالب گفته شده توسط آقای خورشیدی پس از بازی پاس و پیکان را از طرق قانونی پیگیری ‌کرده‌ایم و می‌خواهیم برخورد جدی با این اظهارات شود.

او ادامه داد: ایشان ضمن افترا و تهمت به مدیریت، کادر فنی و بازیکنان پیکان تمام زحمات مجموعه را زیر سوال برده‌اند. با توجه به این که کارشناسی داوری از صحنه‌های مختلف این بازی انجام شده، حتی در برخی از صحنه‌ها به خاطر اشتباه داوری حق تیم پیکان تضعیف شده است.

مدیرعامل باشگاه پیکان تصریح کرد: آقای خورشیدی با توجه به عدم نتیجه‌گیری تیم پاس و فشارهایی که بر روی او بود خواستند فرافکنی کرده و عملکردشان را توجیه کنند. ایشان تیم حریف و داوری را زیر سوال برده اند و باید با این گونه اظهار نظرها برخورد شود.

ملکیان با بیان این که با قاطعیت پیگیر این موضوع هستیم، اظهار کرد: پس از گفته‌های سرمربی پاس، باشگاه پیکان شکایت خود را از او به مراجع مربوطه تقدیم کرد.

او در پاسخ به سوالی درباره مطالب گفته شده که قرار بود پس از باخت پیکان سرمربی این تیم تغییر کند و رحمان رضایی جایگزین شود، گفت: این مطلب کذب محض است. اصلا مگر آقای رحمان رضایی مدرک درجه A دارند که بخواهند سرمربی شوند. ایشان جایگاه‌شان در باشگاه پاس مشخص است.

مدیرعامل باشگاه پیکان در پاسخ به سوالی درباره گفته‌های سرمربی پاس مبنی بر این که پیش از بازی درخواست دریافت مبلغی از باشگاه پاس شده بود،‌ اظهار کرد: به نظرم این حرف‌ها بدون دلیل مطرح شده و ساخته ذهن ایشان بوده است. باشگاه پیکان فضای سالمی را در مجموعه خود ایجاد کرده است و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهد دست دلالان و افراد سودجو وارد این باشگاه شود.

او همچنین درباره مسائل به وجود آمده چند وقت اخیر در فوتبال ایران و بحث‌هایی که شده، گفت: نمی‌شود به صراحت و قاطعیت این موضوع را نادیده گرفت. امکان فساد و سودجویان در فوتبال قابل انکار نیست و نمی‌شود از آن چشم پوشی کرد. وقتی چنین اتفاقاتی در لیگ برتر می‌افتد، در سطوح پایین‌تر هم امکان رخ دادن آن هست. باید ریشه یابی درستی صورت پذیرد و با عزم و اراده جدی این مسائل از سوی مراجع ذی صلاح پیگیری شود تا بتوانیم فوتبالی پاک داشته باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391