برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمجید ناصر محمدخانی از پیام صادقیان

شنبه، ۶ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — گل

حرکت پیام صادقیان روبروی فجر و استارت انفجاری او، طرفداران قدیمی پرسپولیس را یاد ناصر محمدخانی و حرکت او در دربی سال ۶۵ و پاس گلش به شاهرخ بیانی انداخت.

ناصر محمدخانی و تیم پرسپولیس

تنها نکته این بود که محمدخانی از کناره های زمین استارت زد اما صادقیان از وسط زمین و جلوی ۱۸ قدم خودی. ناصر محمدخانی درباره آمادگی این روزهای پیام صادقیان می گوید:« پیام ، بازیکن جوان و فوق العاده ای است. در ذوب آهن هم که بود او را زیر نظر داشتم. آنجا هم عالی کار می کرد و همیشه از دیدن بازی اش لذت می بردم. او دنبال این است که به تیم ملی برسد و به همین دلیل هم آمادگی اش روز به روز بیشتر می شود. پیام جویای نام است و خمیرش را دارد که بهترین بازیکن فوتبال ایران شود. دیدید روبروی فجر چه استارتی زد و چه پاس قشنگی داد. پاس تو در با سری بالا. به این پاس‌ها می گویند پاس های طلایی. یعنی یک بغل پا می خواهد تا به گل تبدیل شود»

ناصر محمدخانی در تمجید از صادقیان، صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« حرکت انفجاری صادقیان را کمتر بازیکنی در ایران می تواند تکرار کند. او چند نفر را از پیش رو برداشت و در آخر پاس در داد در فضا. اینها بازیکنان باهوشی هستند که در یک لحظه می توانند نتیجه بازی را عوض کنند. پیام برای پرسپولیس یک نعمت بزرگ محسوب می شود. او جوان است و جای رشد دارد»

حرکت صادقیان، محمدخانی را یاد دربی سال ۶۵ انداخت. مهاجم تکنیکی سالهای دور پرسپولیس می گوید:« حرکت صادقیان را که دیدم یاد دربی سال ۶۵ افتادم. من از وسط زمین اما کناره های آن نفوذ کردم و در آخر پاس دادم به شاهرخ تا او دروازه استقلال را باز کند. آن بازی را ۳- صفر بردیم. من یک گل زدم و شاهرخ دو گل»

ناصر محمدخانی در پایان می گوید:« این پیام صادقیان شاید از من هم بهتر شود. او از جمله بازیکنانی است که پا به توپ با سرعت بالا حرکت می کند. او پا به توپ سرعتش بالا است و این یکی از حسن هایش است. برای صادقیان آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم که روزهای روشنی در انتظارش باشد»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391