برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محرمی در پرسپولیس مشغول به کار می شود

چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۷

مجتبی محرمی اسطوره جناح چپ فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس پس از ترخیص از بیمارستان در پرسپولیس مشغول به کار خواهد شد.


مجتبی محرمی

اکثریت کارشناسان فوتبال ایران اعتقاد دارند مجتبی محرمی چپ پای اسطوره ای باشگاه پرسپولیس و تیم ملی از نوابغ فوتبال ایران بود که هنوز تکرار نشده است .

محرمی نسبت به قابلیت های فراوانش چه در دوران بازیگری و چه پس از آن هیچ گاه به حق خود نریسد و در هر دو دوران کم توجهی دیگران باعث شد تا مکشلات بسیاری را برای خود بوجود بیاورد و درغیر این صورت او با نیمی از تونایی فنی خود شایسته بهترین‌ها بود.

مجتبی محرمی از چندی پیش در بیمارستان بستری شد ولی چیزی به ترخیص او باقی نمانده است در این ارتباط شینده می شود که صحبت هایی در پرسپولیس مطرح شده مبنی بر اینکه محرمی پس از ترخیص در یکی از تیم های پایه پرسپولیس مشغول به فعالیت شود اینکه تصمیم فوق نهایی می شود نمی دانیم اما شنیدیم.

در ملاقاتی یعقوب کاظمی مقدم بازیکن اسبق پرسپولیس و مجید نایینی سرمربی تیم امید این باشگاه از معرفی داشتند چنین موضوعی مطرح شده است.

محرمی در ادوار گذشته هم در تیم های پایه فعال بود، اما گویا در دریافت حق و حقوق نا تمام بود.

گفتنی است: پیش ازاین در پی مشکلاتی که برای وحید مظاهری پیش آمده بود او نیز در کادر فنی تیم امید پرسپولیس قرار گرفته بود و حالا همه چیز بستگی به حمید استیلی دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391