برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مویس: یونایتد بهترین تیم برای رشد و پیشرفت یانوزای است

شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۹ — گل

می خواهم به شدت تلاش کنم و خودم را به عنوان یک بازیکن منچستریونایتد در ترکیب تیم جا بیندازم

عدنان یانوزای، بازیکن ۱۸ ساله و بلژیکی منچستریونایتد که قراردادش با این تیم در پایان این فصل به اتمام می رسید، حالا قرارداد جدیدی را با این تیم به امضا رسانده.

بعد از تمدید این قرارداد، یانوزای در صحبت هایی که در وب سایت رسمی یونایتد بازتاب یافته گفت:« خیلی خوشحالم که قرارداد جدیدی را با یونایتد امضا کردم. از زمانی که به اینجا آمدم، کاملا حس می کردم که یونایتد تیم ایده آلی برای من است. این فصل اوضاع برایم خیلی خوب پیش رفته. من در اردوی پیش فصل تیم بودم و در کامیونیتی شیلد اولین بازی ام برای تیم را در ومبلی انجام دادم و در بازی با ساندرلند نیز برای تیم بازی کردم. این مثل یک رویاست. می خواهم به شدت تلاش کنم و خودم را به عنوان یک بازیکن منچستریونایتد در ترکیب تیم جا بیندازم.»

دراین میان دیوید مویس سرمربی یونایتدهم با ابراز رضایت از تمدید قرارداد یانوزای و پایان دادن به جنجالهای موجود در آینده او به این نکته اشاره کرده که اولدترافورد جایگاه ایده آلی برای پیشرفت و رشد او خواهد بود.

این سرمربی اسکاتلندی دراین باره گفت:« من خوشحالم که عدنان آینده اش را با یونایتد پیوند داده. او بازیکن بامهارت و توانایی است و از زمانی که من در ماه جولای به اولدترافورد آمدم، او دائما مرا تحت تاثیر قرار داده است. تعادل او و توانایی اش برای از پیش رو برداشتن بازیکنان برای پسری در این سن و سال استثنایی است. فوق العاده است که او با ما می ماند. یونایتد تیمی است که سنتی دیرینه در پرورش مهارت های جوان و فرصت دهی به آنها در بزرگترین عرصه های ممکن دارد. یونایتد بهترین تیم برای اوست.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391