برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نبی: امیدوارم با تلاش همه بتوانیم میزبانی آسیا را کسب کنیم

پنجشنبه، ۴ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۱۳ — فارس

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم با تلاش همه بتوانیم میزبانی جام ملت‌های اسیا را کسب کنیم.

مهدی محمد نبی

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمدنبی در نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عنوان کرد: از ابتدای سال جاری تا دی ماه ۱۸ رویداد بین المللی داریم که آخرین آن برای تیم ملی زیر ۲۲ سال ایران در عمان و در دی ماه خواهد بود و برگزاری و ساماندهی همه این موارد که جدا از برگزاری مسابقات لیگهای مختلف در داخل کشور است نیاز به صحه صدر و پشتکار همه اهالی ورزش فوتبال کشور را دارد و مطمئنا بدون این دو آیتم مهم موفقیت های که رئیس فدراسیون به آن اشاره کرد حاصل نمی شد.

وی در ادامه به عنوان نمونه به تیم ملی زیر ۱۷ سال ایران اشاره کرد افزود: از زمان برگزاری مرحله مقدماتی قهرمان آسیا در این رده سنی که به میزبانی ایران در تهران برگزار شد قریب به دو نیم میلیارد تومان برای ۳۳ اردوی داخلی این تیم و ۱۱ دیدار بین المللی آن (به جز اردوی آلمان) و نزدیک به ۳۰ دیدار داخلی برای این تیم هزینه شده است. که اگر بخواهیم هزینه برگزاری میزبانی این مسابقات را نزدیک به دو نیم میلیارد تومان بود اضافه کنیم تاکنون ۵ میلیارد برای این تیم هزینه شده است که تنها ۲/۱ میلیارد آن توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر میزبانی ایران پرداخت شده است و همین روند برای تیم های دیگر نیز وجود دارد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در ادامه به درخواست میزبانی ایران برای جام ملتهای آسیا در سال ۲۰۱۹ اشاره کرد و گفت: در ابتدا ۱۲ کشور برای میزبانی اعلام آمادگی کردند که از این میان تنها ۷ کشور در زمان مقرر مدارک خود را برای ثبت نام ارسال کردند و آخرین اخبار بدست آمده از کنفدراسیون فوتبال آسیا تنها ۵ کشور ایران، عربستان، امارات، عمان و تایلند را واجد شرایط دانسته و البته در دو مرحله دیگر هم برای بررسی وضعیت اقدام خواهد کرد. ما امیداوارم با تلاش همه ارکان کشور بتوانیم این میزبانی را اخذ کنیم.

پس از صبحت های دبیرکل فدراسیون، ایمانزاده -خزانه دار فدارسیون گزارش مالی یک ساله فدراسیون را به اعضای هیئت رئیسه ارائه کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391