برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناامیدی بوناچیچ: هر کار می‌کنم ذوب‌آهن بهتر نمی‌شود!

جمعه، ۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۰۷ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: تنها می‌توانم بگویم سپاهان شایسته این پیروزی بود و این برد را به آن‌ها تبریک می‌گویم.

لوکا بوناچیچ

لوکا بوناچیچ در نشست خبری پس از بازی تیم‌های ذوب آهن و سپاهان اظهار کرد: سپاهان شایسته این پیروزی بود و من این برد را به آن‌ها تبریک می‌گویم. همان طور که قبلا گفته بودم نمی‌دانم چرا بازیکنان ما این گونه بازی می‌کنند. در این بازی تمام تلاش خود را انجام دادند اما نمی‌دانم چرا اینقدر توپ لو می‌دهند. ما امروز از روی اشتباه خودمان یک گل دریافت کردیم و من واقعا نمی‌دانم چرا این اتفاقات برای ما می‌افتد.

وی افزود: البته من تمام مسئولیت این شکست را می‌پذیرم و قبول دارم که در ۱۱ بازی، کسب ۱۲ امتیاز مطلوب نیست و تقصیر از من است چرا که من این بازیکنان را به میدان می‌فرستم. البته شما خودتان ارزیابی بکنید که ما بازیکن باکیفیت آنچنانی نداریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن تصریح کرد: در این سه ماه گذشته اصلا روحیه بچه‌های ما تغییر نکرده است و آن‌ها روحیه برد ندارند و من نمی‌دانم چرا این گونه هستند. هرچه من جان می‌کنم، به این امید که ذوب آهن بهتر شود، اما بهتر نمی‌شود. من به این امید به ذوب آهن آمده‌ام که برای بالای جدول بجنگیم اما به نظر می‌رسد که بازیکنان ما ظاهرا حرف‌های من را به خوبی نمی‌فهمند.

بوناچیچ گفت: من کار خاصی نمی‌توانم بکنم وقتی ۶۰ توپ را بازیکنان ما به راحتی از دست می‌دهند. باید بروم با مدیرعامل ذوب آهن آقای آذری صحبت کنم چرا که من آبرویم را به این سادگی حراج نمی‌کنم. باید نظرات آذری را هم جویا شوم چون بازدهی مناسب را شاهد نیستیم. امروز عقیلی و شجاعی مدافعان سپاهان هیچ اشتباهی مرتکب نشدند اما ما مرتب خطاهای بی‌مورد انجام می‌دهیم که این خیلی بد است.

وی در پاسخ به این سوال که پس در نیم فصل دوم شاهد حضور بازیکنان جدیدی در ذوب آهن خواهیم بود گفت: شاید در نیم فصل دوم مربی جدیدی به ذوب آهن بیاید تا بازیکنان جدید که این شاید منطقی‌تر باشد.

بوناچیچ در پاسخ به این سوال که آیا شما بازیکنان خود را متهم می‌کنید که علیه شما توطئه‌ای انجام می‌دهند گفت: من اصلا منظورم این نبود و بازیکنان ما حداکثر تلاش خود را کردند و هیچ توطئه‌ای در کار نیست. حداقل ذوب آهن حق برد را که دارد. شاید بازیکنان روش من را نمی‌پذیرند و مهم این است که پتانسیل این بازیکنان را ارزیابی کنیم. ما پارسال ۴۵ گل خوردیم و ما امسال هم می‌گفتیم این بازیکنان مشکل دارند کسی گوش نداد. مشکل ما اساسی است و سه ماه است که اینجا هستیم و من درهیچ جا و در هیچ تیمی مانند ذوب آهن چنین جوی را شاهد نبودم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید میلان میاتوویچ دروازه‌بان شما ظاهرا در چند بازی گذشته به شکل مشابهی گل می‌خورد و چرا شما از گاسپاروف استفاده نمی‌کنید گفت: دروازه‌بان ما به خوبی کار می‌کند و این گل سپاهان را هیچ دروازه‌بانی نمی‌توانست مهار کند. البته بهتر است من دیگر به این سوالات شما جواب ندهم.

بوناچیچ پس از این سوال با عصبانیت محل نشست خبری را ترک کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391