برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: کمیته انضباطی تصمیم مدون و بین المللی اتخاذ کند

چهارشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۶ — باشگاه خبرنگاران

کارشناس داوری در خصوص تبدیل شدن کارت قرمز میثم حسینی به کارت زرد گفت: این حکم مدرن ترین تصمیم کمیته انضباطی بود.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده افزود: تصمیم کمیته انضباطی در تبدیل شدن کارت قرمز حسینی به زرد را از طریق پیامک دریافت کردم. من همان موقع گفتم فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی یک تصمیم مدرن و بین المللی گرفته اند.

کارشناس داوری در ادامه اظهار داشت: بر اساس ماده ۷۷ آیین نامه انضباطی فیفا، اگر داوران فقط در صادر کردن اخطار و اخراج مرتکب اشتباه شوند کمیته انضباطی تنها مرجعی است که می تواند این کارت را تقلیل داده یا حذف نماید.

وی عنوان کرد: در بازی استقلال مقابل تراکتور سازی هم محسن ترکی داور مسابقه به اشتباه به احسان حاج صفی کارت قرمز داد. همان موقع من و حسن زاده با تاج ملاقات کردیم و از وی خواستیم که کارت قرمز را ملغی اعلام کند.

نصیرزاده در ادامه بیان داشت: بر این اساس بعد از صحبتهای ما با تاج معلوم نیست به چه دلیل وی کارت قرمز حاج صفی را لغو نکرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391