برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: کنفدراسیون آسیا هم کمیته اخلاق ندارد، ما داریم!

سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۰ — باشگاه خبرنگاران

سرپرست کمیته امور و مقررات فدراسیون فوتبال گفت: ایران تنها کشور آسیایی است که کمیته اخلاق دارد حتی کنفدراسیون آسیا هم از وجود این کمیته بی بهره است.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده در یک برنامه رادیویی اظهار داشت: ما در ایران قوانین داریم ولی شاید در نحوه استفاده از آنها دچار مشکل باشیم که باید هر روز بهتر شویم اگر در کنفرانس های بعد و قبل از بازی مسائل حاشیه ای بیشتر از مسائل فنی مطرح می شوند یا بازیکنان به هرگونه که دلشان می خواهد مصاحبه و دیگران را محکوم می کنند دلیلش باشگاه‌ها هستند.

وی تصریح کرد: این مشکل در درون باشگاه هاست که برای بازیکنان بالش نرم گذاشته اند تا هرچه می خواهند بگویند حتی مالیات آنها را هم پرداخت می کنند و می گویند فقط شما بازی کن!
نصیرزاده در خصوص فساد در فوتبال ایران اذعان داشت ما فساد در فوتبال ایران را تا حدودی بزرگنمایی کرده ایم مهد فساد فوتبال در دنیا در کشورهای ایتالیا، هنگ کنگ و سنگاپور است که میلون‌ها دلار جا به جا می شود اما در ایران صحبت از دو میلیون تومان است که اشتباهی و به حساب یک خانم ریخته شده است!

نصیر زاده در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد یک امتیاز کسر شده از تیم‌ها بعد از اصلاح آیین نامه انضباطی برگردانده شود گفت: در آیین نامه انضباطی فعلی فدراسیون فوتبال ایران در بند ۵ ماده ۲۲ آمده است که اگر تماشاگران و یا بازیکنان و کادر فنی ایجاد شلوغی و تشویش کمتر یا از تیم کسر امتیاز می شود و یا بازی به پشت در های بسته خواهد رفت پس اگر اکنون از تیمی کسر امتیاز شده کاملا قانونی است اما در قانون فیفا این موضوع را به تفکیک آورده اند و مقرر شده است که اگر تماشاگران ایجاد آشوب کند بازی تیم به پشت درهای بسته خواهد رفت و اگر این آشوب و شلوغی را بازیکنان یا هر یک از اعضای کادر فنی به وجود آوردند از تیم کسر امتیاز خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در واقع در ایران قوانین با هم گره خورده است و اگر آیین نامه جدید تصویب شود فقط قصد داریم موضوعات را طبق آیین نامه فدراسیون جهانی فوتبال تفکیک کنیم که استنباط من این است که اگر این اتفاق بیفتد احتمال برگشت امتیاز به تیم‌ها وجود دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391