برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نویدکیا:با رفتن جباری سپاهان را تنها نمی گذارم

دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۸ — گل

هواداران نگران نباشند چون مطمئنا من برمی‌گردم و قرار نیست حالا که جباری رفته من هم سپاهان را تنها بگذارم

محرم نویدکیا طی مصاحبه ای که قبلا با یکی از سایت‌ها داشت مدعی شده بودکه پول سپاهان را پس خواهد داد و فعلا از فوتبال خداحافظی خواهد کرد تا هیچ حرف و حدیثی در این میان باقی نماند. مصاحبه ای که باعث شد تا مدیران یاشگاه سپاهان در صدد دلجویی از کاپیتان محبوب خود برآیند.نویدکیا در خصوص مصاحبه ای که با قانون داشت و بازتابی که این مصاحبه داشت به سایت رسمی باشگاه سپاهان گفت: «در این مدت خیلی‌ها خواستند تا از آن مصاحبه من سوءاستفاده کنند و از آب گل آلود ماهی بگیرند. برخی آن مصاحبه را دستاویز کردند اما من همین جا اعلام می‌کنم که هر مشکلی بین من و باشگاه باشد به خودمان مربوط است.»

نویدکیا‌ در خصوص اینکه چه زمانی مهیای حضور در میادین خواهد شد هم گفت: «من نیم فصل دوم حتما بر می‌گردم. چند روز دیگر راهی آلمان می‌شوم تا تست نهایی را در خصوص مصدومیتم بدهم. هواداران نگران نباشند چون مطمئنا من برمی‌گردم و قرار نیست حالا که جباری رفته من هم سپاهان را تنها بگذارم. برمی‌گردم و همان نویدکیای سابق می‌شوم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391