برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علی نظری : پرونده شرکت واحد و حکم دادگاه برای کدام مدیر است ؟!

پنجشنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۵ — گل

اگر روزی مشخص شود که یک مدیر غیر ورزشی پیش از حضور در فوتبال دچار تخلف شده است ، همه این ادعاهای او در فوتبال زیر سئوال نمی رود ؟

قائم مقام سابق باشگاه استقلال در مصاحبه اختصاصی&#۱۶۰; در واکنش به مصاحبه امروز واعظ آشتیانی به بیان سئوالاتی پرداخت که در آن مسائل مهمی دیده می شود . علی نظری گفت :

به عنوان مثال طبق اطلاعات موئق می گویند که یکی از مدیران سابق فوتبال پرونده ای درباره شرکت واحد و محکومیت حبس در قوه قضائیه دارد . مدارک و مستندات این پرونده در قوه قضائیه وجود دارد و می توان درباره آن صحبت کرد اما ادعاهای آقای واعظ بدون مدرک و پر از شبهه است . !

این مسئول سابق باشگاه استقلال درباره دوره مدیریت واعظ آشتیانی گفت : « اگر به حرف و حدیث باشد که سئوالات فراوانی درباره دوران ایشان موجود است . ماجرای پیوستن کاپیتان مصدوم یک تیم شهرستانی در آخرین روزهای مدیرعاملی آقای واعظ چه بود ؟ همان بازیکنی که قراردادش بعد از استعفای آقای واعظ توسط مدیریت جدید فسخ شد ! آقای واعظ در همه این سالها اصلا به این سئوالات پاسخگو نبودند . ایشان که همه را به دلالی متهم می‌کند ، سکوت کرده و این موضوع را نادیده گرفته است .ایشان می گویند که افراد مشهور به صورت مستقیم به مسائل فوتبال ناپاک ورود نمی کنند و از طریق واسطه و کار چاق کن اقدام می کنند . آیا با همین منطق آقای واعظ نمی توان به این دلالی‌ها به گونه ای دیگر نگاه کرد ؟ آیا اگر روزی مشخص شود که یک مدیر غیر ورزشی پیش از حضور در فوتبال دچار تخلف شده است ، همه این ادعاهای او در فوتبال زیر سئوال نمی رود ؟ امیدواریم روزی آقای واعظ بدون فرافکنی و ناسزا پاسخ این شبهات را بدهند .ایشان می گویند که استقلال در فصل ۸۷ برای مقام پنجمی و ششمی بسته شده بود . در همین فیلم آبی استقلالی که به کمک ایشان حتی الامکان سانسور شد قلعه نویی بعد از شکست مقابل صبا در قم و قبل از رفتن آقای فتح الله زاده در حالیکه تیم در رده هفدهم قرار داشت قول قهرمانی استقلال را داد . اگر آقای قلعه نویی مشکل داشت چه نیازی بود که برای سفر حج خود به دنبال حلالیت از ایشان باشید و کسی را واسطه کنید که قلعه نویی پاسخ تلفن شما را بدهد و بعد از حلالیت از آقای قلعه نویی ادامه این تهمت زنی‌ها با آموزه های دینی کدام مسلمانی جایز است ؟ شما بعد از همین ماجرایی که درباره رشوه به داور خارجی مطرح کرده اید به امیر قلعه نویی پیشنهاد تمدید قرار داد و لیست خرید برای فصل بعد دادید . اگر قلعه نویی مشکل داشت چرا برای تمدید قرارداد با او حتی در روزهای دعوا و مشاجره سقف زمانی تعیین کردید . رئیس کمیته حقوقی شما در آن مقطع یعنی آقای امیرحسین فتحی به چه دلیل به هتل استقلال آمد و ساعتها با قلعه نویی صحبت کرد که او را راضی به ماندن در استقلال کند ؟ این قلعه نویی بود که در آن مقطع حاضر نشد با این تضادهای رفتاری شما به کارش ادامه بدهد نه اینکه شما نخواسته باشید . در این مورد آرشیو اخبار وجود داد و می توان به آن استناد کرد . سئوالات فراوان دیگری هم وجود دارد که به وقتش مطرح خواهد شد !

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391