برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازگشت نشاط به تمرینات مس ؛ آتیلا از بیمارستان مرخص شد

چهارشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۴ — گل

تیم فوتبال مس کرمان در روزهای اخیر به شکل منظمی زیر نظر پرویز مظلومی دنبال می شود

ظاهرا پرویز مظلومی از موقعیت تعطیلی نهایت استفاده را هم برده است و در مرحله اول خیلی خوب روحیه بازیکنان مس را در این هفته تقویت کرده است به نحوی که نشاط در تمرینات مس در روزهای گذشته نسبت به ماه های اخیر به شدت بیشتر شده است و بازیکنان با انرژی و انگیزه های زیادی در تمرینات به دنبال اثبات خود به مظلومی هستند. تعداد زیادی از بازیکنان مس به خصوص کرمانی های تیم نیز که با محمود یاوری به اختلاف خورده بودند به نحوی که در تمرینات و بازی آن‌ها نیز این مسئله اثر گذار بود، روزهای متفاوتی را پیش سر می گذارند و ظاهرا باید بازی های متفاوتی از آن‌ها در طول هفته های جاری ببنیم.
از سوی دیگر ادینهو نیز که توسط همین پرویز مظلومی به نوعی کشف و معرفی شد، با بازگشت او انگیزه های دو چندانی پیدا کرده است و ادینهو و مظلومی که کاملا با یکدیگر اخت هستند، بیشتر از سایرین با یکدیگر صحبت می کنند تا بازهم خاطرات شیرین سابق خود را در کرمان تکرار کنند.
تنها نکته ای که در دو روز اخیر موجب نگرانی مسی‌ها شده بود، مشکلی بود که برای آتیلا حجازی پیش آمد. کمک مربی جدید مس ظاهرا از ناحیه قلب خود دردی را احساس می‌کند که سبب می شود او حتی راهی بیمارستان شفا کرمان شود. در خوان گسترده مریضی خانواده ورزش در این روزها به خصوص در کرمان، خوشبختانه حجازی مشکل خاصی نداشت و پس از معاینات مشخص می شود که مشکل از معده وی بوده است و او برای ترخیص از بیمارستان مشکلی نداشته است.
نکته مثبت دیگر برای مس جهت بازی این هفته برابر گسترش فولاد این است که دست کادر فنی مس برای استفاده از تمامی نفرات باز است و ظاهرا مس برای این بازی مصدومی ندارد. گفته می شود قرار است وعده های پاداش به بازیکنان جهت نجات تیم از قعر جدول نیز به آن‌ها نیز به زودی اعلام شود تا روحیه تیم در حالی که روند صعودی طی می کند، مضاعف تر نیز بشود. هیات مدیره جدید باشگاه مس نیز مشخص شده است و این هیات ۵ نفره متشکل از افراد شناخته شده و با سابقه ای نظیر ابولحسن مهدوی، دلاوری، صاحب الزمانی می توانند به ایرانمنش جهت مدیریت باشگاه مس کمک رسانی کنند.
به نظر می رسد همه شرایط برای کسب اولین پیروزی مس در کرمان برابر گسترش فولاد فراهم است و هواداران مس نیز اگر در این بازی تیم خود را تنها نگذارند، کرمانی‌ها می توانند از این هفته شاهد اوج گیری تیم خود از آخر جدول باشند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391