برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی : فردوسی پور گاهی خودش را از عمد به کوچۀ علی چپ می زند

پنجشنبه، ۴ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۳۹ — باشگاه خبرنگاران

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صحبت هایم در برنامه نود واضح و روشن بود هر فرد غیر ورزشی آن را درک می کرد اما گویا فردوسی پور نمی خواست متوجه شود.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی که صحبتهایش در برنامۀ دوشنبه شب ۹۰ سوژه شده بود گفت: آنها حرف من را نفهمیدند. البته عادل فردوسی پور، گاهی خودش را به کوچه علی چپ می زند و شاید در این مورد هم از روی عمد طوری برخورد کردن که حرف من را نفهمد.

حرف من در سطح کشور بود. سر حرفم هستم و بازمی گویم حتی تیمی مثل بارسلونا در کشورش شرایطی همسان پرسپولیس ندارد، به طور قطع بارسلونا در سراسر دنیا هواداران پر شماری دارد اما در اسپانیا فقط در بارسلون آنطور نفوذ و اختیار دارد، در حالیکه در ایران با وجود تمام تلاشهایی که شده و اتفاقاتی که روی داده است پرسپولیس نه فقط در تهران، بلکه تقریباً در اکثر شهرهای ایران ضریب نفوذ بالایی دارد.

پرسپولیس در شرایط عادی در بسیاری از شهرها می تواند از تیمهای میزبان تماشاگر بیشتری داشته باشد و در دیگر رقابت‌ها حداقل توان پرکردن نصف ورزشگاه را دارد.بسیاری از هواداران و دوستداران پرسپولیس هم جزء طیف تماشاگر ورزشگاهی نیستند، اعتقاد دارم بارسلونا چنین شرایطی ندارد.

وی دربارۀ وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس صحبتهای خود را اینگونه ادامه داد: در روزهای گذشته دربارۀ داوری بازی ما با سپاهان حرفهای زیادی مطرح شد و آقای دایی هم حرفهایی زد که فوتبال ایران تکان خورد. فکر می کنم حالا همه می دانند چه خبر است. اصلاً از تمام آن حرفها بگذریم، آقای قهرمانی این سوال را جواب بدهد که اگر واقعاً دنبال قضاوت عادلانه و درست بود چرا که یک سوال ساده از کمک داور خود نپرسیدند؟
آن بازی گذشت و ما حالا به بازیهای بعد فکر می کنیم. البته آنچه در بازی قبل روی داد ،‌ تمام لیگ و فصل را تحت الشعاع خود قرار می دهد.
ما مدعی قهرمانی هستیم و در این رقابت سپاهان رقیب مستقیم ما است و امتیازات زیادی در همان دقیقه چهارم جا به جا شد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره شایعاتی که درباره حقیقی مطرح شد گفت: به هیچ وجه شایعات گرفتن به عمد اخطار از سوی حقیقی را نمی پذیرم، ممکن نیست بازیکنی مثل او بخواهد چنین کار غیر حرفه ای انجام دهد ،‌ البته حقیقی باید یاد بگیرد با تغییردر روش کارش از لطمه وارد شدن به خود و تیم جلوگیری کند.

وی درباره اینکه شرایط زمین درفشی فر نامطلوب است و کادر فنی به شرایط آن ایراد وارد کرده است افزود: واقعیت این است که کیفیت زمین درفشی فر پایین آمده است و از مدتی قبل تلاشی برای پیدا شدن یک زمین خوب آغاز شده است، اما هر جایی برویم یک اشکالی وجود دارد یک جا چمن خوب نیست، یک جا زمین سفت است. یک جا رختکن و امکانات جانی مطلوب و موردنیاز را ندارد، در جایی هم که همه این امکانات وجود داشت ابعاد زمین استاندارد نبود.

از همین جا ببینید فوتبال ما به کجا می رود. در پایتخت هستیم و پرطرفدارترین باشگاه کشور و آسیا برای پیدا کردن یک زمین تمرین مناسب دیگر مشکل داریسم. از سوی دیگر زمین درفشی فر هم نیاز به بازسازی دارد. به اعتقادمان یک بازسازی اساسی هم می خواهد تا دوباره پس از مدتی دچار مشکل نشود، به هر حال کادر سرپرستی و کادر فنی در تلاش هستند و ان شاءالله یک زمین تمرین مناسب پیدا خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391