برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پرهیزگار: قانون دیرهنگام فیفا عامل کنار گذاشتن ۶ بازیکن بود

دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۴ — تسنیم

سرپرست تیم فوتبال نوجوانان گفت: ابلاغ دیرهنگام قانون جدید از سوی فیفا زمینه‌ساز کنار گذاشتن ۶ بازیکن تیم ایران شد.

داود پرهیزگار اظهار داشت: در حالی که فیفا قانون اولیه خود برای مسابقات جام‌جهانی نوجوانان را اردیبهشت‌ماه اعلام کرده بود در ماه سپتامبر یعنی یک‌ ماه‌ و نیم پیش قانون جدیدی را برای کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

وی افزود: ما نیز طبق شرایط جدید از بازیکنان MRI گرفتیم و بر اساس آن ۶ بازیکن از تیم نوجوانان کنار گذاشته شدند.

سرپرست تیم نوجوانان درباره اینکه گفته می‌شود هنوز نسبت به شرایط ۲ بازیکن در تیم نوجوانان تردید وجود دارد، خاطرنشان کرد: خیر چنین چیزی نیست. از میان آن ۶ بازیکن ۲ نفر مصدوم بودند و ۴ بازیکن دیگر به تیم جوانان ملحق شدند که البته نمی‌دانم برای این تیم بازی کرده‌اند یا نه.

پرهیزگار تاکید کرد: در حال حاضر تیم نوجوانان ایران کاملا پاک است و فدراسیون هیچ‌گاه اجازه نخواهد داد که تیم در جام‌جهانی با مشکل روبرو شود. ما هیچ جایی برای شک و تردید باقی نگذاشته‌ایم.

سرپرست تیم نوجوانان با ابراز رضایت از شرایط این تیم در آستانه اعزام به جام‌ جهانی امارات خاطرنشان کرد: شرایط تیم بعد از اردوی آلمان بسیار بهتر از گذشته شده و بازیکنان با روحیه خوبی به مسابقات اعزام خواهند شد.

وی همچنین از در نظر گرفتن پاداشی قابل توجه برای بازیکنان تیم نوجوانان خبر داد و گفت: در کنار «پول توجیبی» که برای بازیکنان در نظر گرفته‌ایم در صورت کسب پیروزی و نتایج خوب در جام‌جهانی پاداش قابل توجهی به آنان پرداخت می‌شود که البته مبلغ آن را اعلام نمی‌کنم.

وی در بخش دیگری از گفت‌وگو با تسنیم به انتقاد برخی از برنامه‌های تلویزیونی پرداخت و گفت: زیبا نیست که در یک برنامه تلویزیونی مانند ۹۰ بازیکنان خارجی دعوت شوند و از آنها درباره اینکه شادی بعد از گل‌شان چگونه است سوال شود اما در طول ۳ سال گذشته حتی یک بار هم سرمربی و کادر فنی تیم نوجوانان به این برنامه‌ها دعوت نمی‌شوند؛ حتی برای این برنامه‌ها اهمیت نداشت که تیم نوجوانان ایران چگونه و در چه شرایطی به جام‌جهانی صعود کرد؟!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391