برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین: بیماری کارگر مثل فوتبالش باورنکردنی است

پنجشنبه، ۱۸ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۸ — فارس

علی پروین پس از عیادت از عباس کارگر گفت: بیماری کارگر مثل فوتبالش باورنکردنی است.

علی پروین

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، عباس کارگر هافبک - مهاجم سرعتی پرسپولیس در دهه ۶۰ که هواداران پرسپولیس به او لقب «هوندا هزار» داده بودند به دلیل بسته شدن رگ‌هایش تحت عمل جراحی قلب قرار گرفت.

علی پروین سرمربی اسبق پرسپولیس و عضو کنونی هیئت مدیره باشگاه با حضور در بیمارستان مدائن ظهر امروز به عیادت عباس کارگر رفت.

پروین با توجه به وضعیت کارگر با پوشیدن لباس مخصوص و پس از هماهنگی با مدیریت بیمارستان به اتاقی که عباس کارگر بستری شده بود رفت و از وی عیادت کرد.

علی پروین پس از عیادت از شاگرد قدیمی‌اش به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: خیلی ناراحت شدم وقتی شنیدم عباس کارگر در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفته است. او بازیکنی بسیار با تعصب بود و یادم نمی‌رود که اینها به عشق پرسپولیس و به واسطه غیرت و تعصبی که داشتند پیشنهاد تیم‌های دیگر را نادیده می‌گرفتند و با مبالغ ناچیز سال‌ها برای پرسپولیس بازی کردند.

فوتبال عباس کارگر نیازی به توصیف من ندارد. سرعت او به هنگام پا به توپ شدن را کمتر فوتبالیستی داشته. او یک بازیکن بی‌نظیر بود که وقتی پا به توپ می‌شد استادیوم به ولوله می‌افتاد. من خیلی ناراحت شدم وقتی شنیدم پنج رگ او بسته شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته. اما وقتی به بیمارستان رفتم دیدم که عباس شکر خدا سر حال است و با ما شوخی می‌کند. باورم نمی‌شد کسی که پنج رگ قلبش بسته شده و تحت عمل جراحی سنگینی قرار گرفته اینگونه بر بیماری غلبه کرده و با لبخند و شوخی طوری رفتار می‌کند که ما ناراحت نباشیم.

بیماری کارگر مثل فوتبالش برای من باورنکردنی بود. امیدوارم قدر این بازیکنان با تعصب که در دهه ۶۰ برای پرسپولیس زندگی و سلامتی خود را به خطر انداختند را بدانیم. آنها سرمایه‌هایی هستند که پرسپولیس به آنها می‌بالد و من می‌دانم که هواداران پرسپولیس با تمام وجود و خالصانه برای سلامتی این عزیزان دعا خواهند کرد. امروز می‌خواستم به عیادت مجتبی محرمی بروم که شنیدم مرخص شده. حتما به مجتبی هم سر می‌زنم و امیدوارم که عباس کارگر نیز هرچه زودتر از بیمارستان ترخیص شود.

همچنین تعداد زیادی از پیشکسوتان پرسپولیس طی دو روز گذشته با حضور در بیمارستان مدائن از عباس کارگر بازیکن اسبق پرسپولیس در دهه ۶۰ که به علت عمل جراحی قلب بستری است عیادت کردند.

پس از حضور علی پروین در بیمارستان، مجتبی محرمی که صبح امروز از بیمارستان ترخیص شده بود با حضور در بیمارستان مدائن از همبازی سابقش عیادت کرد.

حمید استیلی مدیرعامل شرکت پیشکسوتان پرسپولیس نیز به نمایندگی از رویانیان به بیمارستان مدائن رفت و جویای احوال بازیکن اسبق پرسپولیس شد.

محسن عاشوری، روح الله عبادزاده، رحیم یوسفی و بسیاری از همبازیان عباس کارگر در دهه ۶۰ نیز به عیادت وی رفتند.

علیرضا عزیزی و محمد صادقی هم به عیادت کارگر آمدند و محمود خوردبین که به امارات سفر کرده تلفنی جویای احوال بازیکن سابق پرسپولیس شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391