برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لوسیانو پریرا: قصد توهین به تبریزی‌ها را نداشتم

یکشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۹ — گل

تا الان به هواداران هیچ تیمی بی احترامی نکرده ام و در بازی تبریز به دلیل بارداری همسرم آن شادی را انجام دادم

لوسیانو پریرا می گوید حرکتی که بعد از گلزنی مقابل تراکتورسازی انجام داد، یک حرکت رایج در فوتبال برزیل است و قصد بی احترامی به هواداران تراکتورسازی را نداشته است. صدرنشین جدول گلزنان در گفت و گو با سایت گل، در خصوص اتفاقات بازی تراکتورسازی و فولاد توضیحاتی داد که می خوانید.


شادی بعد از گلت به تراکتورسازی خیلی حاشیه ایجاد کرد.

فکر می کنم برای هواداران تراکتورسازی سوء تفاهم ایجاد شده، من قصد توهین به آن‌ها را نداشتم و شادی من یک حرکت رایج در فوتبال برزیل است.

درباره دلیل انجام این حرکت توضیح بده.

قبل از بازی خبردار شدم که همسرم باردار است و به همین دلیل تصمیم گرفتم در صورت گلزنی، ابتدا توپ را زیر پیراهنم بگذارم و سپس آن را به سمت تماشاگران بزنم تا شادی ام را با آن‌ها تقسیم کنم اما نمی دانم چرا این حرکت مشکل ساز شد.

تراکتوری‌ها گفته اند با گذاشتن توپ زیر پیراهن مشکلی نداشته اند اما شوت کردن آن به سمت هواداران تبریزی باعث ناراحتی آن‌ها شده و معتقدند که این حرکت نوعی توهین است.

گفتم که اصلاً قصد بی احترامی نداشتم و اگر تبریزی‌ها از این موضوع ناراحت شده اند، از همه آن‌ها عذر خواهی می کنم. تراکتورسازی تیم بزرگی است و من هوادارانش را دوست دارم چون خیلی با ذوق و شوق از تیم خود حمایت می کنند. شاید حرکتی که من انجام داده ام در ایران رایج نیست و نباید توپ را به سمت هواداران حریف می زدم. به هر حال این اتفاقی است که افتاده و امیدوارم که تماشاگران تبریزی عذرخواهی مرا بپذیرند.

مدیرعامل تراکتورسازی اعلام کرده در صورت اخراج نشدن لوسیانو پریرا از لیگ ایران، استعفاء می‌کند و احتمال دارد که تراکتورسازی از لیگ کناره گیری کند؟

فکر می کنم همه این صحبت‌ها به دلیل همان سوء تفاهمی است که بعد از حرکت من به وجود آمد. دوست دارم به مدیر باشگاه تراکتورسازی بگویم که من هیچ مشکلی با تیم آن‌ها و هواداران تبریزی ندارم. سال گذشته در همین ورزشگاه به تراکتورسازی گل زدم اما فقط یک شادی معمولی انجام دادم. تا الان به هواداران هیچ تیمی بی احترامی نکرده ام و در بازی تبریز به دلیل بارداری همسرم آن شادی را انجام دادم. باز هم تکرار می کنم اگر برای تبریزی‌ها سوء تفاهم ایجاد شده، از همه آن‌ها عذرخواهی می کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391