برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه پرسپولیس جدیدترین بیانیه خود را صادر کرد: این امتیازها از گلوی ما پایین نمی‌رود

دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۵ — فارس

مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس آخرین و جدیدترین بیانیه خود را در مورد بازی‌های پرسپولیس با سپاهان و فجر سپاسی در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد.

حمید عباسی مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس در جدیدترین بیانیه این باشگاه در آستانه دیدار با فجر آورده است: ما به عنوان باشگاه پرسپولیس علاقه‌مند هستیم تا عدالت واقعی در فوتبال حکمفرما و رعایت شود و تمایلی به جبران اشتباهات غیرعمدی داوری در دیدار آتی سرخپوشان مقابل فجر سپاسی شیراز نداریم.

در این بیانیه آمده است: مسائل حل نشده اما قابل حل در فوتبال ما تعدادش کم نیست، سوت‌های جهت‌دار که بر سرنوشت لیگ ایران تأثیر می‌گذارد کماکان ادامه دارد. متأسفانه به رغم آگاهی مسئولان فوتبال به این مسائل و مشکلات در داوری کشور، اراده و برنامه‌ای برای حل این معضل بزرگ نداشته و وجود ندارد، خوشبختانه اهالی دلسوخته و پاک ورزشی و همینطور هواداران پرشمار و مردمی پرسپولیس به خوبی متوجه می‌شوند از چه مشکلات و مسائلی ما سخن می‌گوییم که اشاره بدان به نوعی آبی در هاونگ کوبیدن است.

در ادامه این بیانیه آمده است: از طرفی این روزها شنیده می‌شود به احتمال فراوان برای جبران اشتباه قهرمانی داور بازی، نتیجه بازی پرسپولیس و فجر به سود ما سوت بخورد اما با توجه به این حرف و حدیث‌ها که کم سابقه داشته است، باشگاه پرسپولیس به عنوان یک تیم ریشه‌دار، مردمی و عدالت‌خواه با انتشار این بیانیه تأکید دارد این قبیل پیروزی‌ها و اشتباهات حاصل از اشتباهات سهوی و عمدی داوری کشور از گلوی ما پایین نمی‌رود. تا کِی و چند سال مسئولان داوری کشور و فوتبال کشورمان به جای حل مسئله صورت‌ مسئله را پاک کنند؟ از آن گذشته همانطور که پیشتر اشاره کردیم ما به دنبال احقاق حق خود از سوی قهرمانی در بازی حساس سپاهان هستیم، دیداری که به گواه دوست و دشمن ۹ امتیازی بود و می‌توانست سرنوشت لیگ سیزدهم را مشخص کند. در پایان این بیانیه همچنین بیت شعری نیز از سوی مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس نوشته شده است که در آن آمده «در میان هفت دریا تخته بندم کرده‌اند، باز می‌گویم چابک باش و دامن تر مکن».

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391