برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشیل پای پولادی کوتاه شده است!

پنجشنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۹ — گل

پولادی دو سه روزی با نرم دوی کارش را پی گرفت اما به خاطر کوتاه شدن آشیل پایش در مرور زمان به دلیل ثابت ماندن پا طی حدود ۶ ماه، با درد مواجه شد

مهرداد پولادی و تیم پرسپولیس

حدود یک هفته قبل با تهیه کفش مخصوص مهرداد پولادی مدافع چپ پرسپولیس در ورزشگاه درفشی فر حاضر شد تا تمرینات اولیه اش را بعد از نزدیک به شش ماه دوری از زمین فوتبال و نپوشیدن کفش آغاز کند.(پولادی در دیدار نوروزی تیم ملی مقابل کویت مصدم شد و اینکه مدام پولادی می گوید هفت ماه دور از میدان بوده درست نیست چرا که دوری او از تمرین کمتر از ۶ ماه طول کشیده است.)

پولادی کارش را با نرم دویدن آغاز کرد و طبق برنامه بدنساز پرسپولیس باید دورانی را پشت سر می گذاشت تا کم کم آماده تمرینات جدی تر شود.پولادی دو سه روزی با نرم دوی کارش را پی گرفت اما به خاطر کوتاه شدن آشیل پایش در مرور زمان به دلیل ثابت ماندن پا طی حدود ۶ ماه، با درد مواجه شد و نتوانست دویدن نرم را ادامه دهد.به هیمن خاطر این بازیکن ملی پوش چند روزی است به دوچرخه زدن و کارهای کششی و قدرتی روی آورده است.

هنوز پزشکان و بدنساز پرسولیس نمی توانند زمان دقیقی در خصوصو بازگشت پولادی به میادین اعلام کند اما به نظر می رسد این بازیکن حداقل ۷-۶ هفته دیگر باید تمرینات انفرادی اش را دنبال کند و اگر لیگ با وقفه روبرو شود شاید از هفته سوم ،چهارم نیم فصل دوم در خدمت دایی و کادر فنی پرسپولیس باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391