برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیسی‌کیا: به خاطر اهدافی که داریم این نتایج را تحمل می‌کنیم

جمعه، ۱۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن گفت: به خاطر اهدافی که داریم این نتایج کسب شده را تحمل می‌کنیم.

صادق رییسی کیا

صادق رئیسی‌کیا در مورد شکست راه‌آهن مقابل تراکتورسازی و اینکه واکنش مدیران این تیم در قبال شکست و پیروزی یکسان است، اظهار داشت: برد و باخت همیشه در فوتبال هست اما عکس العمل ما یکی نیست. مسلم است که از نتایج راضی نیستیم ولی از کیفیت بازی راضی هستیم. این را کارشناسان هم می گویند که مربی دانشی داریم و خوب بازی می کنیم.

وی افزود: معتقدیم که این نتیجه گیری دلیلی نمی شود که از اصولمان رو برگردانیم. شما جوانگرایی را در تیم ما ببینید. بازیکنان جوان خوبی را بازی می دهیم که مطمئن باشید در آینده آنها ستاره های فوتبال می شوند. ما برای ترانسفر کردن بازیکنان خود برنامه داریم و معتقدیم برخلاف نتیجه گیری در نیمی از راه برای رسیدن به اهداف خود خوب عمل کرده ایم.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن ادامه داد: طبیعتا وقتی می بینیم نیمی از راهی که می رویم درست بوده این نتایجی که کسب می شود را تحمل می کنیم.

رئیسی کیا در ارتباط با اینکه روانشناس هم به مجموعه تیم اضافه شد اما همچنان به نظر می رسد بازیکنان این تیم با مشکل روحی روبرو هستند، اظهار داشت: علوم انسانی چیزی نیست که با یکی دو روز جواب دهد. ما اکنون برای کل مجموعه راه آهن که در حال فعالیت هستند شناسنامه پزشکی و روانشناسی تهیه کرده ایم. ما تیمی هستیم که از ۱۰ بازیکن پایه خود استفاده می کنیم و کمتر تیمی است که این شرایط را داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه راه آهن در ادامه صحبت های خود در خصوص اینکه قبول دارد راه‌آهن در اکثر بازی های خود به نظر زور ندارد و در یارگیری این تیم باید بهتر عمل می کرد، گفت: ما در گلزنی مشکل داریم. ما مهاجم تمام کننده ای که کار را به ثمر برساند نداریم. سعی می کنیم باور بچه های خودمان را تقویت کنیم اما اگر تغییری در کار حاصل نشود تصمیم داریم در نیم فصل بازیکنانی که نتوانسته اند ماموریت خود را به درستی انجام دهند با بازیکنان دیگری تعویض کنیم و یا شاید بازیکن دیگری جذب کنیم.

رئیسی کیا در خصوص ناراحتی بهادر عبدی بعد از تعویض گفت: ما قطعا با هرگونه رفتار غیر‌حرفه‌ای هر کسی که باشد برخورد می کنیم. اینکه بازیکنی بر خلاف تصمیم سرمربی واکنشی نشان دهد توجیهی ندارد و در اسرع وقت با رفتار غیر حرفه ای عبدی برخورد می شود.

وی در پایان در مورد قهر پیروز قربانی قبل از بازی با تراکتورسازی به دلیل نبودن در ترکیب اصلی گفت: خیر این طور نیست. قهری در کار نبوده و این بازیکن با اجازه سرمربی اردو را ترک کرده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391