برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیسی‌کیا: خرافاتی نیستیم، تختی مشکل داشت، گروه روانشناسی آوردیم

یکشنبه، ۷ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۳ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت با رد صحبت‌های مطرح شده در مورد انتقال بازی‌های این تیم به ورزشگاه اکباتان به خاطر خرافات گفت: ورزشگاه تختی نقایصی داشت که ممکن بود برای باشگاه مشکل ایجاد کند.

صادق رئیسی‌کیا ابتدا درباره‌ی خبرهایی که پیرامون انتقال بازی‌های راه آهن سورینت از تختی به اکباتان مطرح شده و گفته می‌شود خرافات عامل این انتقال بود، توضیح داد: به هیچ وجه بحث خرافات مطرح نبوده و ما هم خرافاتی نیستیم. ما از ابتدا ورزشگاه تختی را معرفی کردیم و اکباتان هم همیشه استادیوم خانگی راه آهن بوده است. هم‌چنین در قراردادمان با شرکت راه آهن، دو سال می‌توانیم از این ورزشگاه بهره‌برداری کنیم. طبق قوانین AFC هم هر باشگاه باید دو ورزشگاه خانگی را معرفی کند. از طرفی ورزشگاه تختی نقایصی مثل نور کم و اسکوربرد خراب داشت که ممکن بود مجوز حرفه‌ای باشگاه‌همان در بازدید نمایندگان AFC از این ورزشگاه زیر سوال برود. از همین رو خواستیم در نیم فصل اول هم در اکباتان بازی کنیم وگرنه هیچ خرافاتی در کار نیست.

مدیرعامل باشگاه راه آهن سورینت هم‌چنین درباره ابقای حضور ابراهیم‌زاده با توجه به نتایجی که در هفته‌های گذشته گرفته بود، تصریح کرد: برنامه ما از روز اولی که به فوتبال آمدیم روی ثبات مدیریت و کادر فنی استوار بود. سال گذشته دیدید زمانی که دو بازی به پایان فصل مانده بود با علی دایی به توافق رسیدیم اما به هر حال آن ماجرایی پیش آمد که خودتان هم می‌دانید. ولی ما در کل به ثبات کاری اعتقاد داریم. هرچند فاصله‌مان با هدفی که در ابتدای فصل در نظر گرفته بود زیاد است اما تلاش می‌کنیم تا این فاصله را پر کنیم.

وی ادامه داد: بعد از آمدن ابراهیم‌زاده تغییرات عمده‌ای در سبک فوتبال تیم دیده شد. هم‌چنین بازیکنان زیادی از تیم رفتند و حتی تعدادی با فوتبال خداحافظی کردند بنابراین هماهنگی بازیکنان جدید و کادر فنی زمان می‌برد. ما نیز در باشگاه به جای تغییرات در کادر فنی، کارهای دیگری را در زمینه تغییر روش، تاکتیک و رفتار پیاده‌سازی کردیم. تلاشمان این بود تا توان ذهنی و روحیه بازیکنان را بالا ببریم. به همین دلیل با درخواست ابراهیم‌زاده گروه روانشناسی را کنار تیم قرار دادیم. خود ابراهیم‌زاده نیز جلسات متعددی با بازیکنان می‌گذارد. توجه خود ما هم بیشتر به تیم معطوف شده و با بازیکناان صحبت می‌کنیم.

رئیسی‌کیا هم‌چنین در پاسخ به این پرسش که آیا مربی به کادر فنی اضافه خواهد شد به ایسنا گفت: ما آمادگی‌مان را اعلام کرده‌ایم تا در صورت صلاحدید سرمربی، کسانی را از بیرون به تیم اضافه کنیم. این موضوع بستگی به نظر ابراهیم‌زاده دارد ولی ما با توجه به ارتباطاتمان با ترکیه، انگلیس و مالزی در زمینه‌های دیگری مثل ترانسفر بازیکن با آنها در ارتباطیم. می‌توانیم مربیان حرفه‌ای را هم برای کمک به ابراهیم‌زاده جذب کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391