برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رئیسی‌کیا: هر کس بر اساس طینت خودش صحبت می‌کند

شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۹ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه راه‌اهن ضمن رد حضور رمال در این باشگاه گفت: هر کس بر اساس طینت خودش صحبت می‌کند.

صادق رییسی کیا

صادقی رئیسی‌کیا درباره درج مطلبی در یکی از رسانه‌ها مبنی بر اینکه باشگاه راه‌آهن سورینت از یک رمال در قامت روانشناس استفاده می‌کند، گفت: از ابتدای فصل این برنامه را داشتیم تا در تمام تیم رده‌های سنی خود از روانشناس استفاده کنیم و به بازیکنانمان شناسنامه روانشناسی بدهیم؛ همین‌طور که به آنها شناسنامه پزشکی دادیم. این جزو اصول علمی و حرفه‌ای یک باشگاه است و نمی‌شود به نوشته یک روزنامه اصول علمی و حرفه‌ای را زیر پا گذاشت.

وی ادامه داد: هر کسی مانند طینت خودش صحبت می‌کند. قطعا افرادی را به کار می‌گیریم که اصول حرفه‌ای را بدانند و برای آن مدرک داشته باشند. همانطور که یک خبرنگار برای نشان دادن اینکه خبرنگار است مدرکی دارد یک روانشناس هم همین‌طور است.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن سورینت درخصوص شکست تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی بود و ما نمایش مطلوبی ارائه دادیم. شما ببینید گل‌هایی که تراکتورسازی به ثمر رساند در چه شرایطی بود. هیچ کدام از آنها تاکتیکی نبود البته این اشکال به دفاع خودمان برمی‌گشت.

رئیسی‌کیا با بیان اینکه مشکل حال حاضر راه‌آهن سورینت مسئله گلزنی است عنوان کرد: تا پشت ۱۸ قدم خوب جلو می‌رویم اما تمام کننده نداریم. قطعا انتظار داریم بازیکنان هجومی‌مان خودشان را تقویت و اصلاح و از موقعیت‌ها استفاده کنند. اگر نتوانند این ماموریت را انجام دهند آن وقت باید به فکر تقویت خط حمله خود باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا واقعا ورزشگاه تختی برای راه‌آهن سورینت خوش‌یمن نیست، گفت: فکر نمی‌کنیم چنین چیزی وجود داشته باشد. واقعیت امر این است که ورزشگاه تختی امکان میزبانی از تمام تیم‌های لیگ برتری مخصوصا پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی را دارد. این ورزشگاه زمین مناسبی دارد و موقعیتش خوب است.

مدیرعامل راه‌آهن سورینت خاطرنشان کرد: ورزشگاه اکباتان برای چند دهه متعلق به باشگاه راه‌آهن بوده اما قراردادش با این باشگاه در پایان سال ۹۱ به اتمام رسید. برای انعقاد قرارداد جدید با این ورزشگاه کمی زمان طول کشید چرا که بحث تغییرات دولت به میان آمد. به خاطر همین با احتیاط و مزایده حدود ۲۰ روز پیش با این ورزشگاه قرارداد منعقد کردیم.

رئیسی‌کیا در مورد اینکه ورزشگاه تختی از نظر نور و اسکوربورد مشکل دارد، گفت: متاسفانه این مسئله وجود دارد و بازرسان AFC هم به ایران می‌آیند تا امکانات باشگاه‌ها را بررسی کنند. به خاطر همین ما حتما می‌خواستیم در نیم فصل اول یک بازی در اکباتان انجام دهیم تا اگر بازرسان به ورزشگاه تختی ایراد گرفتند استادیوم دیگری داشته باشیم تا مجوز حرفه‌ای‌مان باطل نشود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد دیگر بازی‌های راه‌آهن سورینت در ورزشگاه اکباتان برگزار شود، تصریح کرد: این موضوع به شرایط بستگی دارد و باید ببینیم کادر فنی چه نظری دارد اما اگر نواقص فنی ورزشگاه تختی به زودی برطرف نشود در اکباتان از تیم‌ها میزبانی می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391