برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: من دنبال کاهش طلب دایی از پرسپولیس نبودم

دوشنبه، ۸ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۰ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در جریان حکم کمیته استیناف برای سرمربی پرسپولیس نیستم اما به خاطر دارم که علی دایی بزرگوارانه ۳۰۰ میلیون تومانی که برایش فرستاده بودم را نپذیرفت و اعلام کرد عجله ای برای دریافت مطالبات قبلی خود ندارد.

علی دایی و محمد رویانیان

محمد رویانیان درباره اعلام خبری مبنی بر حکم کمیته استیناف درباره تقلیل مطالبات دایی به ۱۷۰ میلیون تومان گفت: زمانی که آقای دایی سرمربی پرافتخار پرسپولیس برای قبول سرمربی گری تیم وارد مذاکره شدم ابتدا ۳۰۰ میلیون تومان پول نقد برای ایشان فرستادم تا حسن نیت خود را نشان داده باشم. هرگز از خاطرم نمی رود که همان زمان آقای دایی بزرگوارانه و برای نشان دادن عشق خود به پرسپولیس وحسن نیت خودشان آن پول را برگرداند و اعلام کرد عجله ای برای دریافت مطالبات به حق خود ندارد و نمی خواهد موضوع مذاکرات خود با پرسپولیس را با مطالبات قبلی اش دخالت داده و از طرفی حالا که احتمال دارد سرمربی گری پرسپولیس را بپذیرد نمی خواهد از این فرصت این چنین استفاده کند.آن اقدام نیک و پسندیده علی دایی را فراموش نمی کنم.

وی افزود: ایشان در آن مقطع عنوان کردند نمی خواهم فشار مالی به باشگاه وارد شود آن هم در فصل نقل وانتقالات و زمانی که بلاتکلیفی هایی بر باشگاه حاکم بود بنابراین این که حالا کمیته استیناف اعلام کرده مبلغ مطالبات دایی ۱۷۰ میلیون تومان است موضوعی نیست که حقیقتا بنده پیگیر آن بوده باشم . وقتی که آقای دایی آن گونه با حسن نیت برخورد کردند بنده پیگیر پرونده نشدم و در جریان عبور پرونده از کمیته انضباطی به کمیته استیناف نیستم. البته مسئولان محترم در کمیته استیناف زحمت کشیده و پرونده را بررسی کردند ولی ما این حرفها را با سرمربی خود نداریم و خیلی راحت می نشینیم و با یکدیگر توافق می کنیم و آن توافقی که حاصل شود را انجام خواهیم داد. بنابراین هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد و تاکید می کنم بنده در جریان عبور پرونده مطالبات آقای دایی از کمیته انضباطی به کمیته استیناف نیستم.

رویانیان در پایان گفت: درباره مسائل مرتبط با سرمربی تیم فقط بنده اظهار نظر خواهم کرد و از زحمات آقای دایی نیز ممنونیم که توانسته اند با مدیریت و درایت فنی خود تیم پرسپولیس را در شرایط مطلوبی قرار داده و انتظارات هواداران را برآورده ساخته اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391