برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: استعفایم را به هیات مدیره باشگاه اعلام کرده‌ام

سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۷ — مهر

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از حکمی که به طور همزمان برای کسر امتیاز از تیم فوتبال این باشگاه و محرومیت علی دایی صادر شده است، گفت: به خاطر ظلمی که در حق پرسپولیس شده، ۴۸ ساعت پیش استعفایم را به هیات مدیره و مسئولان مربوطه دادم و تا زمانی که در این موضوع تعیین تکلیف نشود، به باشگاه نخواهم رفت.

محمد رویانیان

محمد رویانیان با طرح این پرسش که "چرا باید حکم علی دایی در بازی صبا با پرسپولیس با چند هفته تاخیر و همزمان با حکم بازی پرسپولیس با داماش پرسپولیس اعلام شود"؟، اظهار داشت: اگر کمیته انضباطی بعد از دیدار صبا و پرسپولیس حکم آن بازی را اعلام می‌کرد از اتفاقات برابر داماش پیشگیری می‌کرد چرا که وظیفه اینها پیشگیری کردن است. باید همان زمان اگر علی دایی تخلفی مرتکب شده بود حکم او را صادر می‌کردند نه اینکه بگذارند و با بازی داماش اعلام حکم کنند.

وی ادامه داد: هدف اینها این است که پرسپولیس را بمباران و ما را مجبور کنند که سکوت کنیم! شاید این یک حق السکوت است. سئوال من از آقایان کمیته انضباطی این است اگر هم علی دایی در بازی با داماش تخلف کرده، چرا از پرسپولیس امتیاز کسر کردند؟ چه معنی می‌دهد که حکم دو بازی را همزمان صادر کنند؟ شاید این آقایان به خاطر احکامی که برای سایر تیم‌ها صادر کرده‌اند تحت فشار هستند.

رویانیان تاکید کرد: کمیته انضباطی که به خاطر احکام سایر تیم‌ها تحت فشار است نباید یک حکم غلط دیگر صادر کند. اگر همان موقع بعد از بازی با صبا حکم دایی را صادر می‌کردند دیگر این اتفاقات رخ نمی‌داد.

وی افزود: بروند بررسی کنند هواداران داماش ابتدا به پرسپولیس توهین کردند. چرا با آنها برخورد نمی‌شود. همه حرف من این است که باید طبق قانون با همه برخورد کنند نه اینکه بخواهند پرسپولیس را ساکت کنند و با این رفتارها ما را بمباران کنند!

رویانیان در پایان تصریح کرد: من به اعضای هیات مدیره ۴۸ ساعت پیش استعفایم را اعلام و تاکید کردم تا زمانی که تکلیف این ماجرا مشخص نشود، به باشگاه نمی‌روم. الان هم منتظر تعیین تکلیف هیات مدیره هستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391